Gedz w Skip w międzynarodowej kooperacji


2020.08.21

opublikował:

Gedz w Skip w międzynarodowej kooperacji

foto: kadr z wideo

Dziś w serwisach streaminowych pojawił się remix ukraińskiego utworu „Góry„. Obok Kalusha i alyony alyony gościnnie w numerze pojawił się Gedz oraz Skip. Kawałka możecie posłuchać poniżej.

Przypomnijmy że alyona alyona jedną z gwiazd Off Festivalu

Alyona Alyona

Jeszcze niedawno była urodzoną na ukraińskiej wsi przedszkolanką, pełną kompleksów i złych myśli. Dziś jest gwiazdą hip-hopu o międzynarodowym zasięgu, wzorem dla wielu (nie tylko) dziewczyn. „Moje utwory są o ludziach, którzy w siebie nie wierzą, o tym, że muszą to zrobić” – przyznaje raperka. Zaczęło się od klipu domowej roboty do utworu „Ribki”, który pojawił się na YouTube jesienią 2018 roku i z miejsca zyskał wirusową popularność. Już pół roku później Alyona Savranenko mogła się poszczycić albumem „Pushka”, przez wielu uznawanym za jeden z najważniejszych debiutów 2019 r. Na polskiej rap scenie narobiła niemało szumu w tym roku, goszcząc w utworze Białego Tunelu, nowego projektu Tego Typa Mesa.

OFF Festival Katowice 2021 odbędzie się w dniach 6 – 8 sierpnia 2021 w Dolinie Trzech Stawów. Karnety w cenie 369 zł (karnet 3-dniowy) oraz 459 zł (karnet 3-dniowy z polem namiotowym) możecie kupić na: www.off-festival.pl

Polecane


Share This