George Michael już w sobotę


2011.09.16

opublikował:

George Michael już w sobotę

„Symphonica” to powrót George`a Michael`a do Polski. Jedna z największych gwiazd brytyjskiej muzyki pop – autor piosenek i najbardziej uwielbiany artysta, George Michael po raz pierwszy w zupełnie nowej trasie koncertowej. Jedna z największych gwiazd brytyjskiej muzyki pop – autor piosenek i najbardziej uwielbiany artysta, George Michael po raz pierwszy w zupełnie nowej trasie koncertowej.

Piosenkarz zaśpiewa nie tylko swoje najbardziej znane utwory, ale także wykona covery ulubionych piosenek w nowej aranżacji towarzyszącej George`owi Michael`owi orkiestry.

To bez wątpienia nadal George Michael, ale w zupełnie nowej odsłonie. Wszystkie aranżację będą specjalnie przygotowane na to niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się na Stadionie we Wrocławiu. Te nowe, klasyczne wersje odsłonią fanom Georga Michael`a wiele innych dźwięków i warstw w każdej z wykonywanych piosenek. To będzie najlepszy repertuar George`a Michael`a, ale w wersji, jakiej dotąd nie mieliśmy okazji usłyszeć. Symphonica jest również nowym muzycznym kierunkiem dla artysty oraz spełnieniem ambicji aby wykonać własne hity, takie jak „Faith”, „Freedom” czy „Careless Whisper” w klasycznej aranżacji.

Wyjątkowy wieczór otwarcia Stadionu Miejskiego we Wrocławiu gwarantuje niepowtarzalne wrażenia, fajerwerki emocji, jedyną w swoim rodzaju muzyczną eksplozję – to będzie niezapomniana noc!

George Michael: Symphonica – The Orchestral Tour


17 września


Start: 17:30


bilety: 85-599 zł

Polecane

Share This