George Michael – „Let Her Down Easy” (wideo)


2014.02.07

opublikował:

George Michael – „Let Her Down Easy” (wideo)

Wyprodukowany przez George`a Michaela i nieżyjącego już legendarnego producenta Phila Ramone’a „Let Her Down Easy” zwiastuje nadchodzący album George’a „Symphonica”.

Piosence towarzysz teledysk w reżyserii Vaughana Arnella, jednego z najbardziej prominentnych i innowacyjnych reżyserów teledysków w Wielkiej Brytanii. Arnell odpowiada m.in. za realizację słynnego klipu „Outside” Geroge’a Michaela z 1998 roku, współpracował również z takimi gwiazdami jak Robbie Williams, Spice Girls czy One Direction.

„Let Her Down Easy” zostało napisane i pierwotnie wykonane przez Terence Trent D’Arby. Emocjonalna aranżacja George’a Michaela była jednym z najważniejszych momentów podczas spektakularnej trasy koncertowej Symphonica w latach 2011-2012, kiedy to George zaprezentował swoje największe przeboje z trwającej ponad 30 lat kariery jak oraz covery jego ulubionych wykonawców.

We wrześniu 2012 roku George Michael wystąpił jako pierwszy wykonawca muzyki popularnej w słynnej Palais Garnier Opera House w Paryżu. Koncert ten został zarejestrowany i zostanie wyemitowany w telewizji jako program dokumentalny towarzyszący premierze albumu „Symphonica”.

„Let Her Down Easy” będzie pierwszym singlem od czasu wydania utworu „White Light” w 2012 roku, natomiast zaplanowany na 18 marca album „Symphonica” pierwszą płytą od wydanego w 2004 roku „Patience”.

Polecane

Share This