George Michael w Polsce


2011.05.11

opublikował:

George Michael w Polsce

George Michael, jeden z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich artystów ponownie rusza w trase koncertową. Informację tą, przekazał osobiście, spotykając się z mediami w dniu 11 maja w Londynie podczas konferencji prasowej, która odbyła się w budynku Royal Opera House na Londyńskim Covent Gardens.

Znany z nietuzinkowego głosu, ostrych męskich zabaw i zamiłowania do używek wokalista tym razem chce pokazać się nam z innej strony.

Przychodząc na konferencję w nienagannie skrojonym garniturze z nienagannym uczesaniem i zniewalającym Panie uśmiechem od początku dał do zrozumienia, iż choć to ten sam George to jednak nadszedł czas na zmiany … przynajmniej te muzyczne.

Trasa koncertowa została nazwana „Symphonica”. Specjalnie wyselekcjonowane utwory z jego liczącej 30 lat kariery zostały przearanżowane i będą wykonywane jako muzyka poważna.

Trasa rozpocznie się już 22 sierpnia w stolicy Czech – Pradze, a swoim zasięgiem obejmie kilka europejskich krajów w tym Polskę oraz Wielką Brytanię. Do Wielkiej Brytanii „symfoniczny George” zawita w październiku, dając koncerty w kilku największych miastach.

Polscy fani będą mieli możliwość zobaczenia swojego idola podczas jedynego w Polsce koncertu na wrocławskim stadionie już 17 września.

Więcej informacji o trasie na stronie www.georgemichael.com.

Informację taką jako pierwszy podał serwis: apsik.co.uk – portal Polonii w UK.

Polecane

Share This