Gibbs najchętniej słuchanym artystą w Polsce

Reprezentant QueQuality wyprzedził sanah i Malika Montanę.


2022.09.30

opublikował:

Gibbs najchętniej słuchanym artystą w Polsce

fot. mat. pras.

Gibbs, współtwórca labelu DopeHouse i jeden z reprezentantów QueQuality, zajął pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych polskich artystów w serwisie YouTube. Tylko w ubiegłym tygodniu muzyk wygenerował blisko 10 000 000 wyświetleń, a od 98 tygodni utrzymuje się na liście top 100 serwisu.

Gibbs przez lata zajmował się produkcją muzyki dla innych artystów, dopiero w zeszłym roku ukazał się jego pierwszy, wyczekiwany album „Czarno na białym”. Od tamtej pory każdy utwór z jego udziałem cieszy się olbrzymią popularnością, o czym świadczy miesięczna, niemal dwumilionowa ilość słuchaczy na platformach streamingowych, oraz skala odtworzeń singli na YouTube. Ostatni numer z jego udziałem to nagrany wspólnie z Przyłucem kawałek „Duchy”, który znajdziecie poniżej.

W pierwszej dziesiątce zestawiania serwisu YouTube znaleźli się również kolejni reprezentanci labelu QueQuality – Kabe (3 miejsce) i Miszel (10 miejsce). Zestawienie obejmuje wszystkie gatunki muzyczne, a w rankingu znaleźli się także Sanah, Kizo, Tribbs, Mata czy Sobel.

Polecane

Share This