Glivitune jedną z największych hip-hopowych imprez na mapie Polski


2019.12.13

opublikował:

Glivitune jedną z największych hip-hopowych imprez na mapie Polski

fot. mat. pras.

Glivitune to będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych branży hip–Hopowej w Polsce w 2020 roku
W ramach projektu w ciągu dwóch dni festiwalu organizatorzy przygotowują jedyną jak do tej pory w Polsce strefę Expo, w której przybliżą uczestnikom festiwalu kulturę i sztukę polskiego hip–hopu.

Na dziesiątki tysięcy miłośników polskiego hip–Hopu będzie czekało szereg atrakcji – od strefy targowej, gdzie będzie można obcować z największymi markami w najlepszych cenach po spotkania z artystami, twórcami i wytwórniami, które przybliżą wszystkim uczestnikom swoje produkty. W ramach dodatkowych atrakcji przewidziano konkursy, pokazy, szkolenia oraz warsztaty z różnych obszarów szeroko pojętej kultury i sztuki hip-hopu. Do najciekawszych z nich można zaliczyć zajęcia DJ-skie, taneczne oraz graffiti.

Dla tych, którzy nie chcą się przemęczać i chcą odpocząć w miłej atmosferze, przewidziano strefy relaksu i gamingu, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w specjalnie przygotowanych.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas festiwalu będzie współpraca z Muzeum Śląskim, które przybliży uczestnikom historię polskiego rapu, który ukształtował znaczną część naszego pokolenia – wystawa „Zajawka. Śląski hip – hop 1993-2003”, na czas festiwalu przeniesie się do Areny Gliwice.

Glivitune Festival to nie tylko muzyka i sztuka. Organizatorzy przewidują również również szereg działań z obszaru CSR.

Chcemy zaangażować naszych uczestników i odbiorców do działań, które przyczynią się do poprawy świadomości o ochronie naszej planety, ale i bezpośrednio zaangażują się w pomoc najbardziej potrzebującym – deklarują.

Glivitune będzie festiwalem wolnym od plastiku. Organizatorzy planują szereg akcji edukacyjnych z obszaru ekologii. Dodatkowo zbędny plastik będzie można wymienić na atrakcyjne gadżety.

Glivitune to także impreza, która będzie pomagała potrzebującym. Część z przychodu z biletów będzie przeznaczona na lokalne działania społeczne, w ramach których na wsparcie mogą liczyć domu dziecka.

Glivitune Festival 2020 artyści i line-up

Tymek, Żabson, KaeN, Grubson, Malik Montana i Smolasty są pierwszymi gwiazdami Glivitune Festival! Artyści zagrają już 14 i 15 lutego w Arenie Gliwice. Dwudniowy festiwal rozkręcą Popkiller Młode Wilki 7 Showcase. Kolejne ogłoszenia już jutro i w niedzielę.

Bilety do kupienia na ebilet.pl oraz eventim.pl.

Polecane


Share This