Głośne pożegnanie wakacji w MTV


2009.08.30

opublikował:

Głośne pożegnanie wakacji w MTV

Fani dobrej muzyki będą wspominać tegoroczne wakacje słuchając płyt, które ukazały się wiosną i latem. Dlatego już od 23:29, w niedzielę, MTV zaprezentuje klipy takich gwiazd, jak Gaba Kulka (na zdjęciu), The Dead Weather, The Qemists, czy The Prodigy. Wszystkie oczywiście z tegorocznych wydawnictw, które towarzyszyły nam na plażach, czy w drodze do kurortów.

MTV Rocks zaszczycą swoją obecnością Joe Satriani, Chad Smith z Red Hot Chili Peppers i Sammy Hagar z Michaelem Anthony`m (obaj ex-Van Halen)! I to w jednym zespole, Chickenfoot, który właśnie wydał swój debiutancki album i ruszył w trasę po USA. Dla równowagi, granie weteranów będzie można skonfrontować z młodzieńczą energią Cage The Elephant, Theory Of A Deadman, czy Killswitch Engage. Do tego stoner rockowe Clutch i wracające w doskonałej formie Alice In Chains.

Superrock rozpoczną wirtuozi. Będzie tegoroczna dawka połamanych rytmów Dream Theater w pasjonującym teledysku do „A Rite Of Passage” zestawionym z szaloną, gitarową ekwilibrystyką brytyjczyków z Dragonforce. Jeśli ktoś woli mniej sterylne podejście do metalu, z pewnością ucieszą go teledyski metalcore`owego Devildriver, czy death metalowych Job For Cowboy (polska premiera  klipu „Unfurling A Darkened Gospel” z pachnącej świeżością płyty „Ruination”) i Goatwhore. A miłośników każdego podgatunku najcięższego grania pogodzi i usatysfakcjonuje video Down.

Polecane

Share This