Gombao33, Dwa Sławy, OIO – mocne muzyczne zakończenie lata


2021.09.09

opublikował:

Gombao33, Dwa Sławy, OIO – mocne muzyczne zakończenie lata

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

OIO showcase feat. @atutowy & Phunk’ill, Dwa Sławy oraz Gombao33 Takeover. Takie atrakcje czekają na Was na zakończenie lata w Strefie Jelenia.

Po energetycznych koncertach, na które bilety błyskawicznie się wyprzedały, Jägermeister zaprasza na kolejne koncerty czołówki rodzimej sceny rapowej i jeszcze bogatszy program wydarzeń towarzyszących. Przedstawiamy line-up Strefy Jelenia na wrzesień.

OIO showcase feat. @atutowy & Phunk’ill, Dwa Sławy i ekipa Gombao33 to artyści, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Doskonale znają ich twórczość zarówno fani, jak i fachowcy ze świata muzyki. We wrześniu nadarza się niezwykła okazja, by zapoznać się z ich twórczością na żywo. Wszyscy bowiem zagrają na tej samej scenie – Scenie Jelenia.

Strefa Jelenia na dobre wpisała się na koncertowo-imprezową mapę wakacyjnej Warszawy. Od 16 lipca do 11 września, na prawym brzegu Wisły, przy Wale Miedzeszyńskim 379, marka Jägermeister zaprasza fanów sceny rapowej i nowej muzyki miejskiej do wyjątkowej przestrzeni plenerowej. Strefa Jelenia to sezonowa miejscówka działająca od czwartku do niedzieli w godzinach 18:00 – 4:00. Dla publiczności przygotowany został bogaty program koncertowy, niezawodny line-up afterowo-imprezowy, kreatywne warsztaty oraz wiele dodatkowych atrakcji.

Wrześniowe koncerty, 2/09, zainaugurował Sobel. Artysta wyróżnia się stylem i eksperymentami wokalnymi, które prezentuje na scenie. Jest to również jeden z tych twórców, którego kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Koncert 2/09 był koncertem przełożonym z dnia 20/08. Bilety zostały całkowicie wyprzedane.

4/09 z kolei Scenę Jelenia przejął duet Avi x Louis Villain. Artyści, w pewnym momencie budowania swoich solowych karier, postanowili połączyć siły i w ten sposób powstał nowy muzyczny projekt. Jego efektem jest m.in. płyta „Akademia Sztuk Pięknych”, która błyskawicznie pokryła się złotem. Jak można przeczytać na stronie ich wspólnego labelu Moya – Avi to raper reprezentujący połączenie poetyckich tekstów z realistyczną obserwacją rzeczywistości, z kolei Louis Villain to artysta równie wyrazisty w tekstach i finezyjny w muzyce.

W kolejnym tygodniu września, 9/09, w Strefie Jelenia wystąpią Dwa Sławy. Ich muzykę cechuje niespotykana gra słowem oraz – jak twierdzą artyści – ekwilibrystyczne flow. Jak będzie wyglądał ich koncert nie wie nikt. Będzie to na pewno interesujące wydarzenie.

Dzień później, 10/09, Scenę Jelenia rozbujają młodzi artyści z supergrupy OIO. Oki, Igi i Otsochodzi we współpracy z ich DJ-em koncertowym – Phunk’illem oraz głównym producentem ich albumu – @atutowym, przygotowali specjalny showcase, który na pewno będzie mieszanką wybuchową. Artyści zagrają koncert złożony ze swoich największych hitów (również solowych), przebojowe djsko-muzyczne show, a to wszystko zaklęte w uniwersum OIO.

Na 11/09, marka Jägermeister przygotowała specjalną niespodziankę. Koncertowy sezon w Strefie Jelenia zamknie ekipa Gombao33!

Strefa Jelenia to jednak nie tylko koncerty. To mocny program imprezowy każdego weekendu (wjazd free) i porcja wydarzeń towarzyszących. Po każdym koncercie szykujcie się na imprezy, na których zagra czołówka DJ-ów i DJ-ek rodzimej sceny.

Na uczestników koncertów czekają we wrześniu również kreatywne warsztaty z I Like Chains oraz Full Of Merch. Strefa Jelenia to także strefa barowa i gastro, a od 22:30 do 23:30 zapraszamy na Jäger Hour. Do zobaczenia!

Bilety w cenie 30 zł można kupić tutaj. https://goingapp.pl/strefajelenia W cenę biletu wliczony jest jeden drink powitalny.

Polecane

Share This