Gorąco w „Rundkach” – Josef Bratan niemiłosiernie pokłócił się z widzem


2022.09.06

opublikował:

Gorąco w „Rundkach” – Josef Bratan niemiłosiernie pokłócił się z widzem

fot. mat. pras.

Pod koniec programu do studia dodzwonił się widz, który przedstawił się jako Nietoperz i opowiedział historię o tym, jak rzekomo kilka tygodni temu w warszawskich Hockach Klockach Josef Bratan podbił do niego po pieniądze. – On wtedy zaczął opowiadać nam historie o tym, jak to nie chciał wy***ć Malika na pieniądze, że ma dwójkę dzieci, że trzecie jest w drodze – powiedział, po czym zapytał Josefa, czy przedstawianie GM2L jako rodziny nie jest fałszywe.

Bratan stwierdził, że nie czuje, by w wypowiedzi Nietoperza było cokolwiek adresowanego do niego, żartując, że nie rozumie, bo ma problemy z językiem polskim.

Ja wiem, że ty masz problemy z językiem i potrzebujesz słownika PWN – skomentował Nietoperz, po czym zrobiło się naprawdę nerwowo i przez niemal 10 minut panowie niemiłosiernie kłócili się ze sobą. Pan Pawłowski próbował moderować rozmowę, ale szybko dał sobie spokój, za to Macias, z którym Josef zmierzy się na najbliższej gali High League, świetnie się bawił, słuchając wymiany zdań i jedząc chipsy.

Zobaczcie pełen napięcia odcinek „Rundek”. Rozmowa z Nietoperzem zaczyna się na wysokości 2:14:10 poniższego wideo.

Polecane

Share This