Gorączka „Pokemon Go” ogarnęła także artystów.


2016.07.17

opublikował:

Gorączka „Pokemon Go” ogarnęła także artystów.

„Wie ktoś, gdzie w Bydgoszczy jest Charmander”?

„Pokemon Go” to nowa gra na urządzenia mobilne, która w ciągu zaledwie kilku dni zawładnęła światem. Na przestrzeni tygodnia od premiery „Pokemon Go” ma już 21 milionów użytkowników w samych Stanach. Aplikacja jest dostępna również w Australii i Nowej Zelandii, Europejczycy mają doczekać jej oficjalnej premiery wkrótce.

Zasady „Pokemon Go” są proste – gracze przemieszczają się po mieście (realnym) i za pomocą mapy wyszukują Pokemony, które mogą dołączyć do swojej kolekcji, a następnie je rozwijać. Choć gra nie jest jeszcze oficjalnie dostępna w Polsce, istnieją różne sposoby na zainstalowanie jej na smartfonach i tabletach. Dzięki temu w „Pokemon Go” grają również nasi artyści. W środę Pawbeats pytał facebookowych fanów: Wie ktoś, gdzie w Bydgoszczy jest Charmander? W czwartek Mielzky chwalił się na Instagramie zdjęciem odnalezionego Eevee.

Prawdziwa pokemonowa gorączka ogarnęła jednak gwiazdy mieszkające w Stanach. Artyści chwalą się oczywiście swoimi zdobyczami w mediach społecznościowych Za wirtualnymi stworzeniami uganiają się m.in. Wiz Khalifa, Demi Lovato, Nick Jonas, Soulja Boy, Mark Hoppus z Blink-182 czy Steve Aoki. Zobaczcie, co znaleźliśmy na ich profilach

Fenomenu ciągle nię stwierdzono heheh

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gruby Mielzky. (@iammielzky)

YES I DO

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika johnmayer (@johnmayer)

 

 

 

Polecane

Share This