Górniak do Wojewódzkiego: „Próbujesz odwrócić uwagę od plotek, że jesteś gejem”. Dziennikarz odpowiedział

Wokalistka wbija dziennikarzowi szpilę, sugerując, że woli udzielić wywiadu Żurnaliście.


2024.03.01

opublikował:

Górniak do Wojewódzkiego: „Próbujesz odwrócić uwagę od plotek, że jesteś gejem”. Dziennikarz odpowiedział

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

W najbliższy wtorek na antenę TVN-u wróci program Kuby Wojewódzkiego. W pierwszym odcinku nowego sezonu pojawią się Malwina Wędzikowska, Lotek i Rafał Pacześ. Prawdziwych gości programu poznaliśmy dziś, tymczasem jeszcze wczoraj dziennikarz trollował widzów, zapowiadając, że na kanapie w jego programie usiądzie Edyta Górniak.

Czy jest Królową Foliarzy? Czy Lady Gaga pije krew niemowląt? Czy pandemia to sygnał niebios? Dlaczego butelkowana woda jest uśmiercana i kto z szoł biznesu to reptilianin. Zapraszam na Ucztę Szatana – napisał na Instagramie dziennikarz, publikując zdjęcie z Edytą Górniak, oznaczając ją i dołączając hashtagi #kubawojewódzki #wracam #nowysezon.

Edycie nie spodobał się ruch gospodarza popularnego show TVN-u, co wyraźnie zaznaczyła w opublikowanym w stories wpisie.

Naprawdę potrzebujesz aż mojego nazwiska, żeby zapewnić sobie uwagę? Domyślam się, że pożyczasz je na potrzeby startu jakiegoś nowego programu. Boisz się, że samemu by się nie udało Kubuś? Wiem, że bardzo liczysz na odwet, czyli promocję, więc chętnie ci pomogę skoro i tak już zapożyczyłeś sobie moje nazwisko. Ej, a może to tylko ujma dla ego, że po ponad roku twoich starań nie przyjęłam zaproszenia do twojego podcastu? Chętniej niż do Ciebie pójdę do Żurnalisty, który znakomicie przygotowuje się do rozmów i ma pasję poznawania ludzi. Ba! Nie musi obrażać swoich gości, żeby mu się „klikało”. Na pewno się ze mną w tym zgodzisz. Może pożyczenie mojego nazwiska to wyraz leku o swój własny byt. A może próbujesz odwrócić uwagę od plotek, że jesteś gejem i każdą kobietę używasz, aby to przykryć? A może po prostu tylko tyle zrozumiałeś, ile umiałeś przez swoje drugie życie — używać ludzi do swoich celów. A może zwyczajnie wziąłeś za to kaskę. Jak przystało na klauna – napisała.

Co na to Kuba Wojewódzki? Dziennikarz odniósł się do wypowiedzi Edyty Górniak, stwierdzając: – Wszyscy ludzie kłamią. Ja kłamię. Ona kłamie. Oni kłamią. Telewizja kłamie. A Instagram to już w ogóle.

Polecane

Share This