Goście Quebonafide o współpracy z nim. „Projekt zamiótł już przed premierą”

"Mój ostatni feat. na płycie rapowej był laaata temu".


2020.04.02

opublikował:

Goście Quebonafide o współpracy z nim. „Projekt zamiótł już przed premierą”

fot. Instagram / @zavialovd

Choć tracklista właściwego „ROMANTIC PSYCHO” nie zawierała informacji o gościach, wystarczył jeden odsłuch płyty, by poznać nazwiska i ksywki jego współpracowników. Część artystów zaproszonych na nowy krążek Quebonafide ułatwia zadanie, informując, że pojawili się na następcy „Egzotyki”.

Jestem ogromnie szczęśliwy, że dorzuciłem kilka groszy na nowym albumie Quebo. „TOWSZYSTKOBYŁODLACIEBIE” to numer, nad którym wspólnie z Que pracowaliśmy od dłuższego czasu. Jaram się jak pochodnia, również tym, że mogłem wyprodukować ten utwór. To zaszczyt być częścią tak zarąbistego projektu. Quebo to król, brawa dla niego – napisał Ralph Kaminski.

Mrozu także pojawił się na „ROMANTIC PSYCHO” w podwójnej roli – jako wokalista zaproszony do „ŁAJZY” i producent tego numeru.

Cieszę się, że jestem częścią tego bezprecedensowego projektu, który zamiótł już przed premierą. A teraz to na co wszyscy czekali, czyli świetny materiał który polecam sprawdzić! (…) Mój ostatni feat. na płycie rapowej był laaata temu, tym samym ciesze się, że udało się połączyć te dwa światy w ten sposób – skomentował artysta.

Kuba Wojewódzki rusza z nowym programem. Quebo pierwszym gościem?”

W trakcie prac nad „ROMANTICPSYCHO” Quebo spotkał się w studiu także z Darią Zawiałow.

Oddajemy z Kubą nasze „BUBBLETEA” w wasze ręce! Jest to dla mnie wyjątkowy utwór i mega się cieszę, że w końcu możecie go posłuchać! (…) Karty są odkryte – możecie już posłuchać najnowszej płyty Kuby. Jest to świetny, absolutnie świetny album! Każdy jeden numer – daje słowo! Muzycznie i lirycznie, emocjonalnie. Yasssss – napisała na Instagramie wokalistka.

Na „ROMANTICPSYCHO” pojawili się ponadto m.in. Natalia Szroeder, Sokół, Mata, Bedoes i Vito. Album od wczoraj jest dostępny w serwisach streamingowych. Jego poszerzoną o trzy utwory edycję „japońską” znajdziecie jeszcze QueShopie. Po wyczerpaniu nakładu do sprzedaży trafi wydanie podstawowe, figurujące jako „europejskie”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ralph Kaminski (@ralphkaminski)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MROZU (@mrozu_)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Daria Zawiałow (@zavialovd)

Polecane

Share This