Goście Soboty wyzywają Jongmena od „pół cygańskich dzi**k”


2021.03.18

opublikował:

Goście Soboty wyzywają Jongmena od „pół cygańskich dzi**k”

Na kanale Soboty pojawił się właśnie nowy klip promujący jego najnowszy album „Homo sum”. Krążek zadebiutował dziś na szóstym miejscu zestawienia najlepiej sprzedawanych płyt w Polsce.

Tym razem u boku rapera pojawiają się goście: TonyJazzu, Sovisob, AlexSosa, DziadziaDpr, BLVZE. Są to jedyni gościa na płycie „Homo Sum”, a także pierwsza sytuacja, w której na krążku pojawili się fani artysty. W utworze „#MUREMZASOBOTA” podobnie jak na całej płycie pada kilka mocnych zdań w stronę Jongmena, tym razem kierowanych nie tylko od Soboty.

Sobota o Sentino: „Czyżby pseudo gangster miał aż takie parcie na szkło, że musi sztucznie pompować sobie statystyki?

Sobota zasugerował ostatnio, że Sentino kupuje łapki w dół pod klipami jego i Tony’ego Jazzu

Na swoim story Sobota sugeruje, że nienaturalnie duża liczba „łapek w dół” pod jednym z jego klipów i pod dissem Tony’ego Jazzu na Sentino, może być wywoływana sztucznie. Szczeciński raper twierdzi, że Sentino może kupować „unlike” pod klipami swoich oponentów, a „like” pod swoimi ostatnimi produkcjami.

– Ktoś ewidentnie bawi się zasięgami pod kawałkiem „Jerychońska”. Jest nienaturalna liczba łapek w dół. Mało tego, diss na Sentino od Tony Jazzu tez ma kosmicznie nienaturalną liczbę w stosunku do wyświetleń i do tych do góry.

Za to Sentino na 150 tysięcy wyświetleń ma ich aż 14 tysięcy, co w muzyce jest raczej liczbą nieosiągalną naturalnie przy takich wyświetleniach (14 tysięcy robi się pod klipem 300-600k). Czyżby pseudo gangster aka „Halo! Policja! Pomocy”, miał aż takie parcie na szkło, że musi sztucznie pompować sobie statystyki? Myślę, że ktoś z My Music jest w stanie potwierdzić, ze to nie są normalne liczby – napisał Sobota.

Polecane

Share This