Grimes i Elon Musk pozwolą zdecydować swojemu dziecku jaką ma płeć


2020.02.24

opublikował:

Grimes i Elon Musk pozwolą zdecydować swojemu dziecku jaką ma płeć

Kanadyjska artystka, Grimes, odpowiadała na pytania od fanów. Kilka z nich dotyczyło jej albumu, muzycznej kariery czy życia prywatnego. Wielu fanów artystki pytało o jej ciążę, o której poinformowała na początku stycznia, a zwłaszcza o płeć dziecka. Grimes od 2018 roku spotyka się z miliarderem i szefem koncernu Tesla, Elon’em Musk’iem.

Nie chcę zdradzać płci dziecka. Uważam, ze jego prywatność powinna być chroniona – odpowiedziała na jedno z pytań – Nie wiem czy wyrazi zgodę na to, żeby być sławnym czy osobą publiczną – dodała.

W pewnym momencie przyznała, że nie chce określać płci dziecka, ponieważ samo dziecko może czuć to inaczej.

Nie chcę jej określać, w razie sytuacji kiedy czułoby się kimś innym. Ono może samo zadecydować o swoim losie oraz tożsamości – wyznała Grimes.

Taką decyzję mieli podjąć razem z Elon’em i para nie che przywiązywać zbytniej wagi do płci swojej pociechy. Następnie przyznała, że wybrała już imię dla dziecka, ale nie chce go ujawniać, bo póki co wszyscy twierdzą, że jest okropne. Do tego najbliżsi uważają, że dziecko z takim imieniem jakie wybrała będzie wytykane palcami. Co takiego wymyśliła dziewczyna Elon’a Musk’a? Dowiemy się jeszcze w tym roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Censored for insta haha – almost got away w it 😮

Post udostępniony przez Grimes (@grimes)

Polecane

Share This