Grimmy (Deys) musiał wstrzymać sprzedaż płyty. „Naruszył moje dobra osobiste”


2020.04.23

opublikował:

Grimmy (Deys) musiał wstrzymać sprzedaż płyty. „Naruszył moje dobra osobiste”

fot. kadr z wideo

Nowe wydawnictwo Grimmy’ego aka Deysa zatytułowane „Brawurowo i pusto” jest obecnie niedostępne w sklepie Hashashins. Sytuacja wiązała się z roszczeniem Luizy Osam-Gyaabin, która pojawiła się na okładce płyty, a wcześniej w klipie do „Ghost Jacket”.

Dawid Czerwiak naruszył moje dobra osobiste, ponieważ przekroczył zakres udzielonej przeze mnie zgody, mój wizerunek do dnia dzisiejszego jest wykorzystywany jako okładka całej płyty, a nie jedynie piosenki w której teledysku zgodziłam się zagrać – komentuje sprawę modelka.

Co na to artysta?

Deys przyznaje, że nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Raper wyjaśnił na swoich profilach w mediach społecznościowych, że nie dopilnował formalności i deklaruje wypłacenie modelce zadośćuczynienia. Pozostały nakład ma się wkrótce pojawić w sklepie w nowej formie. Szczegóły w poniższym oświadczeniu Deysa.

Przyznaję, że dostałem wielką lekcję jak powinno się postępować z tak profesjonalnymi aktorkami i modelkami. Następnym razem nie pokazuję się na planie teledysku bez umów i prawników! Zwykle pracowałem przy klipach z samymi dobrymi znajomymi w związku z powyższym nie spodziewałem się takich problemów. Panią Luize – Osam Gyaabin chce gorąco przeprosić za mój kompletny brak profesjonalizmu i nie dopilnowanie formalności! Pani Luiza zażyczyła sobie kwotę „zadośćuczynienia” w postaci 2000 PLN i oczywiście ją otrzyma! Z czystym sercem liczyłem, że osoby które znajdą się na okładce „brawurowo i pusto” będą w jakiś sposób wyróżnione niż skrzywdzone. Osobie pokrzywdzonej życzę dalszej owocnej kariery!

Z pozytywnych informacji to pozostałe kilkaset płyt wróci do sprzedaży tak szybko jak to możliwe w wersji „grimmy – brawurowo i pusto [BANNED EDITION]”. Wizerunek osoby pokrzywdzonej zostanie odpowiednio usunięty/ocenzurowany/przerobiony. Zbanowana edycja będzie miała również specjalne dodatki i bonusy ;D Pozdrawiam was kochani! Bladzik nie taki, że chce dla kogoś źle. Wracam do nagrywania.

Polecane

Share This