Grimmy już nie wystarcza – Deys dokłada sobie kolejną ksywkę


2021.03.31

opublikował:

Grimmy już nie wystarcza – Deys dokłada sobie kolejną ksywkę

fot. YouTube

Kiedy Deys poczuł, że nie może się w pełni realizować pod swoją ksywką, postanowił rozwiązać ten problem, budząc w sobie artystyczne alter ego Grimmy. Wygląda jednak na to, że to za mało i raper powołuje do życia nowy projekt, przedstawiając jednocześnie swoje nowe wcielenie – Mutanta PWR. Na kanale Hashashins pojawił się klip do singla „Karmel”, którym Mutant zapowiada epkę „Baśnie o smaku machlojki”. W komentarzach pod klipem ktoś słusznie zauważył i jeszcze trochę i artysta będzie mógł wywalić wszystkich ze swojego labelu i wydawać tam jedynie siebie pod różnymi ksywkami.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że epka nowego oblicza Deysa nie będzie jego jedynym wydawnictwem. W połowie marca artysta opublikował singiel „Kompot” zapowiadający identycznie zatytułowaną płytę, którą wyda już jako Deys. W sklepie Hashashins trwa przedsprzedaż tego materiału.

Sprawdź także: Czy Deys jest najdziwniejszym raperem w Polsce?

Nie od dziś wiadomo, że Marcin Flint nie jest fanem Deysa. Dziennikarz niejednokrotnie krytykował jego twórczość, a Deys nawet nie udaje, że nie robi to na nim wrażenia. Jest jednak ktoś, kto zranił go sto razy bardziej – Wini.

Warga goszcząc u Winiego spropsował ekipę Deysa Hashashins, doceniając to, że artyści wychodzą poza rap. Wini niespecjalnie jednak jara się kierunkami, jakie obierają artyści.

Jest to rzecz dla mnie okropna. Widziałem coś z tego Hashacośtam. Widziałem jeden teledysk, który był dla mnie najbardziej pozerskim gównem, jakie widziałem w swoim życiu – powiedział Wini, dodając: – Chłopaki, nie obrażam was, pewnie jesteście świetnymi ludźmi. Jakbyśmy się poznali, pewnie porozmawialibyśmy i pośmialibyśmy się, ale dla mnie to było po prostu okropne. Nie mogłem na to patrzeć. To bycie oryginalnym na siłę.

Deys udostępnił ten fragment rozmowy w stories na swoim instagramowym profilu, dodając do tego komentarz: – Złamane serduszko. O nie, ale serduszko boli. Kiedy Wini mówi, że nie chce obrażać Hashashins, Deys komentuje: – Ta, jasne. Na koniec raper przyznaje, że to co powiedział Wini, jest dla niego gorsze niż 100 Marcinów Flintów.

Polecane

Share This