GrubSon i BRK ruszają w trasę


2013.02.15

opublikował:

GrubSon i BRK ruszają w trasę

Po niezwykle udanej jesiennej trasie promującej album „Gruby Brzuch”, autorzy krążka – GrubSon i BRK udają się na podbój kolejnych zakątków kraju. Szczere, bezkompromisowe teksty, pozytywna energia płynąca w stronę publiczności i zróżnicowany muzycznie materiał z najnowszej płyty – oto czego można spodziewać się po występach raperów.

{reklama-hh}

To właśnie koncerty są ich żywiołem, podczas których wchodząc w interakcje z fanami porywają tłumy pod sceną. Podczas trasy Sizeer Music on Tour GrubSonowi i BRK towarzyszyć będzie Jotoskleja i Jarecki – artyści obecni na płycie „Gruby Brzuch”.  W trakcie energicznych koncertów nie zabraknie takich hitów, jak „Zacieszacz”, „Złap za…” oraz „Ostatni raz”, ale również spontanicznie wplecionych utworów znanych z poprzednich płyt raperów.

Koncertom towarzyszyć będą spotkania z fanami w wybranych miastach trasy, podczas których artyści złożą autografy na płytach „Gruby Brzuch” oraz na pamiątkowych zdjęciach. Więcej szczegółów na SizeerMusic.com.

Najnowsza płyta GrubSona i BRK ukazała się niespełna rok temu (maj 2012) i już w pierwszym tygodniu od premiery znalazła się na trzecim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Dwa i pół tygodnia później “Gruby Brzuch” był już na czele stawki. Krążek jest kolejnym wydawnictwem rybnickiego wokalisty, który zdobył uznanie albumami „O.R.S.” oraz „Coś więcej niż muzyka”. To nadal ten sam GrubSon!

Koncerty Sizeer Music On Tour – GrubSon i BRK – wiosna 2013:

15.02 – Częstochowa – Klub Rura

16.02 – Tychy – Underground Pub

17.02 – Zakopane – Dworzec Tatrzański

22.02 – Mielec – Klub Muzyczny Studio

23.02 – Kielce – Klub Studencki WSPAK

01.03 – Zabrze – CK WIATRAK

02.03 – Piła – Klub Barka

03.03 – Toruń – Od Nowa

08.03 – Kraków – Klub Kwadrat

09.03 – Świdnica – Klub Bolko

10.03 – Koszalin – Klub Kreślarnia

15.03 – Olkusz – Miejski Ośrodek Kultury

16.03 – Puławy – Ośrodek Kultury „Dom Chemika”

05.04 – Skarżysko kamienna – Klub SEMAFOR

06.04 – Radom – Strefa G2

Polecane