Grubson i Jamal w Stodole


2013.10.21

opublikował:

Grubson i Jamal w Stodole

26 października na scenie Stodoły pojawią się Grubson i Jamal. Grubson zaczynał w latach 90-tych rozkręcając imprezy w rodzinnym Rybniku. Samodzielnie zajmował się produkcją własnej muzyki, w 2003 wydał album, „N.O.C. (Nowiny Osiedle Chrabowa)”. W 2007 wystąpił gościnnie na płycie Kodex przy boku Junior Stressa. Jego krążek „Coś więcej niż muzyka” z 2011 roku rozchodził się jak świeże bułeczki, w ciągu kilku miesięcy pokrył się platyną. W efekcie ścisłej współpracy z DJ-em BRK w 2012 roku zostaje wydany kolejny album artysty – „Gruby brzuch”. Płyta była jednym z najlepiej sprzedających się krążków ubiegłego roku.

Jamal podczas koncertu w Stodole będzie promować swoją najnowszą, wydaną przed kilkoma tygodniami płytę „Miłość”. Płyta jest obecnie jednym z najlepiej sprzedających się krążków w Polsce, a promujący ją singiel „Peron” należy do najczęściej wyświetlanych polskich klipów w serwisie VEVO. 

Bilety w cenie: 45 pln w przedsprzedaży oraz 52 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 – Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl.

Polecane

Share This