Grubson: „Kto by pomyślał 10 lat temu, że ten utwór będzie miał 100 milionów wyświetleń”


2019.07.09

opublikował:

Grubson: „Kto by pomyślał 10 lat temu, że ten utwór będzie miał 100 milionów wyświetleń”

foto: P. Tarasewicz

Choć Grubsonowi daleko do Sławomira, którego „Miłość w Zakopanem” ma 201 mln odsłon na YouTube, to w polskim rapie dokonał rzeczy przełomowej. Klip do jego kawałka „Na szczycie” stał się pierwszym teledyskiem rapowym, który przekroczył magiczną barierę 100 mln wyświetleń. „Setka” wybiła w nocy z soboty na niedzielę, ale Grubson dopiero dziś skomentował sukces.

Kto by pomyślał 10 lat temu, że ten utwór będzie miał 100 milionów wyświetleń. To dzięki Wam kochani! Idealny prezent na X-lecie albumu „O.R.S.” – napisał na Instagramie artysta.

Który rodzimy klip rapowy jako kolejny przekroczy 100 mln odsłon? Najbliżej są KaeN, WdoWA i Cheeba z teledyskiem do numeru „Zbyt wiele, który ma obecnie 91,9 mln. Z drugiej strony liczba wyświetleń tego wideo nie rośnie już znacząco z kolejnymi tygodniami, tymczasem opublikowane dziewięć miesięcy temu wideo do „Języka ciała” Tymka nie zwalnia tempa – kiedy w niedzielę publikowaliśmy zestawienie 10 najpopularniejszych teledysków rapowych w Polsce, miało 73 mln, tymczasem dziś ma już 74,5. Jeśli popularność „Języka ciała” będzie się utrzymywać, to właśnie Tymek ma szansę stać się drugim raperem w Polsce, który przekroczy 100 mln.

Polecane

Share This