Gruby Brzuch w przedsprzedaży


2012.04.30

opublikował:

Gruby Brzuch w przedsprzedaży

Po dwóch świetnie przyjętych albumach rybnicki wokalista nie osiadł na laurach i przygotował nową płytę, która jest efektem ścisłej współpracy z BRK – opolskim producentem, dj’em oraz raperem, wcześniej odpowiedzialnym za produkcję bestsellerowego albumu „Coś więcej niż muzyka”.


Artyści na początku 2012 roku zamknęli się w Kurnik Studio i przygotowali różnorodny materiał, który dla polskiej sceny muzycznej będzie sporą dawką pozytywnej energii. Połączenie dwóch charyzmatycznych osobowości scenicznych jest gwarancją, że „Gruby Brzuch” to również kolejny ciekawy rozdział w karierze GrubSona, którego wokal doskonale współgra z niskim głosem BRK. Do tworzenia materiału na album zostali zaproszeni tacy artyści jak Jarecki, Bu czy Jotoskleja.

Premiera sklepowa płyty zaplanowana jest na 23 maja, ale już dziś można zamówić płytę w przedsprzedaży za pośrednictwem MaxFloSklepu (http://sklep.maxflo.pl). Wydawnictwo MaxFloRec oraz GrubSon z BRK przygotowali specjalnie dla swoich fanów limitowana edycję płyty, do której dołączony jest „Gruby Bonus”, zawierający remixy oryginalnych utworów.

Polecane

Share This