„Gruby John Rambo przypominający świnię” – HZOP szykuje diss na Tedego


2014.05.08

opublikował:

„Gruby John Rambo przypominający świnię” – HZOP szykuje diss na Tedego

HZOP to reprezentant RPS Enterteyment. Szefem labelu jest Peja, którego relacje z TDF-em są znane od lat. Raper opublikował na fanpage`u fragment tekstu utworu „Oni niech płoną”, który prawdopodobnie już wkrótce ujrzy światło dzienne. Oto przytoczony fragment:

Jebane dziadostwo na to znasz moją opinię,

jak ten gruby John Rambo przypominający świnię,

nic bym nie mówił jakbyś wrócił do „mam tak samo jak ty”,

lecz dzisiaj na trapach w dupę Rambo wylatujesz z gry..

PL Bieber/Monopol/?#?john_rambo?/TVNfakty

{Diil}

Zwrot „John Rambo” odnosi się do utworu „#john_rambo”, jednego z singli zapowiadających nową płytę TDF-a. Na HZOP z miejsca spadła lawina nie zawsze przychylnych komentarzy, do których raper odniósł się w następujący sposób: Tak jak myślałem po wczorajszym wpisie z cytatem z nowego numeru cała „Gimbaza rapu” dostała wielkiego spięcia i bólu dupy. Mógłbym odpowiadać na te wszystkie komentarze ale wasze argumenty typu „chuj ci w dupę”, „kim ty jesteś pajacu?” jakoś ani nie dają mi do myślenia ani nie robią na mnie wrażenia. To tak jakbym z kimś rozmawiał i przekonywał go do swojego zdania a on z braku kontrargumentów powiedział „chuj ci w dupę”.

Dla was hip-hop to moda, to bycie wyluzowanym, fajnie ubranym, a rap to tylko mały dodatek do tej całej otoczki zagubiony gdzieś między byciem SWAG (czy jak to tam się nazywa) i jaraniem z ziomeczkami na ławce. Dla nas rap to filar, to styl życia – a całej „modnej” otoczki mogłoby w ogóle nie być – tłumaczy HZOP i dodaje: Chyba jednak klip wypuszczę dużo wcześniej niż planowałem.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This