Gruby projekt Ekipy – załoga Friza będzie mieć swój rollercoaster

Fani już wkrótce będą mogli skorzystać z nowej atrakcji.


2021.07.08

opublikował:

Gruby projekt Ekipy – załoga Friza będzie mieć swój rollercoaster

fot. mat. pras.

Po podbiciu świata influencerów i vlogerów Ekipa pewnym krokiem wkroczyła na rynek muzyczny. Klipy promujące „Sezon 3” jeszcze przed premierą albumy wyświetlono niemal 134 mln razy, do tego trzeba doliczyć blisko 27 mln streamów singlowych utworów na platformie Spotify. W wakacje na kanale Ekipy mają się pojawić jeszcze co najmniej trzy klipy. – Jeden z nich wykonany został w wersji animowanej. W momencie opublikowania go na YouTube, będzie to najbardziej zaawansowany teledysk animowany w Polsce – zapowiada grupa. Wkrótce poznamy także szczegóły trasy koncertowej. Pierwszy z koncertów, dedykowany osobom posiadającym specjalny bilet, który został dołączony do preorderu, odbędzie się na początku sierpnia.

Tyle jeśli chodzi o tradycyjne formy promocji muzyki, ale Ekipa nie jest tradycyjnym zespołem, więc i promocja przebiega niekonwencjonalnie. Friz i jego towarzysze wkrótce będą mieć własny rollercoaster, który zostanie otwarty w Energylandii – największym parku rozrywki w Polsce.

Miło jest nam poinformować, że wkrótce w Energylandii do użytku oddany zostanie rollercoaster Ekipy – Ekipa Light Explorers, obrandowany logiem Ekipa. Atrakcja znajdzie się w Aqualantis – nowej, szóstej strefie rozrywki Energylandii, która zajmie powierzchnię 6 hektarów. Tuż obok rollercoastera Ekipa Light Explorers znajdziecie strefę chillu Ekipy.

Dzięki mega udanej współpracy z Ekipą, która jest fantastycznym doświadczeniem i wielką przyjemnością dla naszego zespołu; właśnie teraz, właśnie dla was wypuszczamy w świat limitowane ekipowe Coaster Boksy – czytamy w oficjalnym komunikacie Energylandii.

W skład boksów wchodzą kolekcjonerski bilet do Energylandii, wodoodporne etui na telefon z logo Energylandii i Ekipy, foto voucher, dzięki któremu odbierzesz spersonalizowane zdjęcie z przejazdu ekipowym coastem: Ekipa Light Explorers, w specjalnej dedykowanej ramce, oraz plakat Ekipy wraz z mapką Energylandii. Zestawy możecie już zamawiać na stronie parku.

Otwarcie atrakcji nastąpi już 14 lipca. Już teraz możecie się jej przyjrzeć, oglądając nowy odcinek vloga na kanale Friza.

Polecane

Share This