Grupa After All obok Overkill, Destruction oraz Heathen


2011.03.08

opublikował:

Grupa After All obok Overkill, Destruction oraz Heathen

After All to kolejny zespół jaki wystąpi 13 marca 2011 roku w warszawskiej Stodole razem z grupami Overkill, Destruction oraz Heathen w ramach trasy pod nazwą „Killfest Tour 2011”!

After All to pochodzący z Belgii zespół, który działa na rynku muzycznym od roku 1992. W przeciągu tych kilkunastu lat udało im się wydać sześć minialbumów oraz siedem albumów długogrających : „Mercury Rising”, „Dead Loss”, „Transcendent”, „Wander”, „The Vermin Breed””, „This Violent Decline” oraz wydana w 2009 roku płyta „Cult Of Sin”. Utwory After All to mieszanka heavy metalu, thrashu oraz odrobiny deathu. Słychać tu zarówno Megadeth i Slayera, jak i Iced Earth oraz Savatage.

Formacja jest szczególnie znana ze swoich elektryzujących występów na żywo. Przez ostatnie kilka lat After All bardzo intensywnie koncertowało na terenie całej Europy, począwszy od Norwegii aż po Grecję. Występowali w roli supportu przed znanymi zespołami takimi jak Anthrax, King Diamond, Fear Factory, Stone Sour, Testament, Jon Oliva, Forbidden, Agent Steel, Exodus, Candlemass, Armored Saint, Prong, Life Of Agony, Voivod, Paradise Lost czy Saxon. After All pojawili się również na czołowych festwialach muzycznych: Graspop Metal Meeting (wraz z Iron Maiden), Keep It True, Metal Dayz, Dynamo Metal Fest i wielu innych. Zespół jest w trakcie przygotowywania nowego minialbumu, którego wydanie zbiegnie się z występami w ramach trasy „Killfest Tour 2011”!

Godziny:

wejście: 18:30,

początek: 19:15

Cena biletów: 99 zł / 120 zł

Miejsca zakupu: ticketpro, ticketonline, eventim, kasa klubu Stodoła czynna pn.-pt. 09.00-21.00, sob.09-14.00

Polecane

Share This