Grupa hakerska Anonymous grozi wokaliście The Prodigy

"Anonymous bierze cię na cel, ponieważ przynosisz hańbę temu, co reprezentujemy".


2016.01.09

opublikował:

Grupa hakerska Anonymous grozi wokaliście The Prodigy

Anonymous, jedna z najbardziej znanych grup hakerskich na świecie, grozi Keithowi Flintowi z The Prodigy wypowiedzeniem wojny. Czym muzyk podpadł hakerom? Na podstawie informacji dostarczonych przez anonimową osobę dowiedzieli się, że Flint zajmuje się polowaniem na lisy w Essex i hoduje przeznaczone do tego koni. Rząd Wielkiej Brytanii zakazał polowań w 2005 roku, jednak łowiectwo wciąż cieszy się tam dużą popularnością.

Kiedyś cię szanowaliśmy. Podziwialiśmy twoją sztukę, agresję, wizję i fryzurę. Ale teraz Anonymous bierze cię na cel, ponieważ przynosisz hańbę temu, co reprezentujemy. To nie groźba, ale ostrzeżenie. Wciąż masz szansę na zmianę Keith. Dajemy ci rok – mówi w opublikowanym w sieci wideo przedstawiciel grupy.

Keith Flint odpowiedział za pośrednictwem oficjalnego fanpage`a The Prodigy. W odniesieniu do historii dziejącej się obecnie wokół mnie – tak, mieszkam w Essex i mam kilka koni. Odbyłem przejażdżkę lokalnymi terenami łowieckimi, ale to była jedynie przejażdżka i żadne zwierzę nie zostało upolowane ani zabite. Mam czyste sumienie.

Polecane

Share This