Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska łączą siły na płycie i na scenie


2018.11.15

opublikował:

Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska łączą siły na płycie i na scenie

foto: kadr z wideo

Trzy wyjątkowe widowiska muzyczne zawładną 13 kwietnia łódzką Atlas Areną. Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski zaprezentują materiał z pierwszej wspólnej płyty (premiera w styczniu 2019), a dodatkowe emocje zapewnią fanom koncerty Patrycji z własnym zespołem oraz legendarnej formacji Perfect. Ceny biletów zaczynają się już od 89 zł (najdroższe – VIP kosztują 349 zł).

Fanów z pewnością ucieszy fakt, że na potrzeby koncertu zostanie zbudowana specjalna scena 360! Dzięki temu wszyscy fani, niezależnie od zakupionego miejsca będą mieli świetny widok na to, co dzieje się na scenie. A zapewniamy, będzie się działo.

Wejściówki można nabyć za pośrednictwem serwisu eventim.pl.

7 listopada odbyła się premiera pierwszego utworu Patrycji i Grzegorza Markowskich. Singiel „Na szczycie” nagrany z chórem Sound’n’Grace bije rekordy popularności. Utwór autorstwa Piotra „Rubensa” Rubika i Macieja Wasio, zapowiada album pełen genialnej mieszanki rocka i bluesa – premiera w styczniu.

13 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie na fanów czekają trzy koncerty –Perfect w pełnym składzie – na scenie już 39 lat, Patrycja Markowska z własnym repertuarem oraz wyjątkowy duet Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski (z gościnnym udziałem chóru Sound’n’Grace) na wspólnym koncercie, to ponad 3,5 godziny muzyki live w najlepszym wydaniu – tego jeszcze nie było.

Polecane

Share This