GSP chce wejść do klatki z Rafalalą. Raper chce walczyć ze skutymi z tyłu rękoma


2021.09.16

opublikował:

GSP chce wejść do klatki z Rafalalą. Raper chce walczyć ze skutymi z tyłu rękoma

fot. mat. pras.

W 2019 roku w sieci pojawiła się grafika, będąca screenem snapa Rafalali, jednej z najsłynniejszych polskich transseksualistek. Zdjęcie z profilu Rafalalashow przedstawia „słynnego rapera” – jak opisuje Rafalala – w jej wannie. Mężczyzna ma zasłoniętą twarz, ale fani zidentyfikowali go jako Belmondziaka. Wszystko za sprawą tatuażu widocznego na łydce. Identyczną grafikę na swojej nodze ma właśnie Młody G. Ta sytuacją była głównym powodem rozpadu grupy Mobbyn. Teraz o całej sytuacji przypomina GSP, członek trójmiejskiego składu.

Podczas konferencji VIP MMA, raper wyzwał do walki Rafalalę, która jak mówi, „nie jest żadna babą, tylko obrzydliwym 120 kilowym typem, który spowodował rozpad legendarnego składu Mobbyn, narobił mu bardzo dużo złego i uważa go za turbo śmiecia”.

– Ja bym chciał publicznie zaproponować, że podjąłbym się walki z Rafałem, zwanym Ritą Chmiel, ze skutymi kajdankami rękami z tyłu, walcząc tylko nogami – powiedział podczas konferencji GSP.

– To jest mój główny cel na tej gali – żeby wreszcie dopaść Rafała legalnie. Bo nielegalnie nie da się go dopaść, bo Rafał z prokuraturą współpracuje – stwierdził raper.

Czy do takiej walki rzeczywiście dojdzie? Trudno jednoznacznie zdecydować, ale znając zainteresowanie jakim by się ona cieszyła, organizatorzy gali na pewni stanął na głowie, żeby do niej doprowadzić.

Polecane

Share This