GSP o Belmondo: „Wyknuł cały plan, żebym się nad nim zlitował i odpuścił mu długi”


2019.11.05

opublikował:

GSP o Belmondo: „Wyknuł cały plan, żebym się nad nim zlitował i odpuścił mu długi”

fot. kadr z wideo

Początkowo GSP bronił Belmondo, mimo iż musiał usunąć go ze składu Mobbyn. W ostatnich dniach sporo się jednak zmieniło i Mahatma zdaje się nie chcieć mieć nic wspólnego z byłym kolegą. W rozmowie z jednym z fanów GSP wyjaśnił, że Młody G nadal jest winien pieniądze jemu i kolegom.

Tu chodzi o to, że on wyknuł cały plan, żebym się nad nim zlitował i odpuścił mu długi. Zniknął sobie z pieniędzmi i dalej sobie robi hajs. Nie zamierza oddać ani mi, ani moim przyjaciołom pieniędzy. Do tego bardzo brzydko się odzywa, cwaniakuje i nie odbiera telefonów. To jest dobra zagrywka z jego strony. Mimo tego, że k***wska, to trzeba przyznać, że bez mydła wszystkich wy****hał – komentuje sytuację GSP.

Czym obecnie zajmuje się Młody G? Raper wspólnie z marką Hehe sprzedają koszulki z podobizną Belmondo. Według informacji przekazywanych kilka tygodni temu przez Mahatmę, raczej nie mamy co liczyć na to, że Młody G będzie jeszcze nawijał. Jego ostatnie zwrotki znajdą się na mixtapie „Mobbynators” i na płycie schaftera.

Mobbyn zmieniło nazwę na MGD. – Jeśli Mobbyn było marką, a Chillwagon arką, to my jesteśmy statkiem kosmicznym i już niedługo ujrzycie początek naszej odysei przeciwko Babilonowi – czytamy w opisie instagramowego profilu grupy.

Polecane

Share This