GSP sprzedaje maseczki i przekazuje część zysku na walkę z koronawirusem


2020.04.16

opublikował:

GSP sprzedaje maseczki i przekazuje część zysku na walkę z koronawirusem

fot. kadr z wideo

Od dziś na terenie całego kraju obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i twarzy w miejscach publicznych. Policjanci uspokajają, zapewniając, że w pierwszych dniach działania nowego przepisu zamiast mandatów, skupią się na pouczaniu społeczeństwa o konieczności zasłaniania twarzy. Maseczki ochronne w dalszym ciągu są w Polsce towarem deficytowym, dlatego GSP rusza na pomoc i rozpoczyna sprzedaż masek.

Ze względu na zaistniałą sytuację postanowiliśmy wydać serię ręcznie robionych maseczek ochronnych, z których 20 procent zysku przeznaczymy na pomoc ofiarom broni biologicznej w Polsce i na świecie. Akcja ma na celu pomoc oraz uświadomienie jak największej liczby osób, co się tak naprawdę dzieje wokół nas. Dlatego też zapraszam zarówno moich kolegów raperów jak i ogólnie polską scenę muzyczną. Nie bądźcie bierni, zróbcie coś – apeluje GSP.

Opublikowanemu na Instagramie postowi towarzyszy wideo, w którym raper nawija m.in. wers „GSP to pacjent 0, dz***i piją se Aperol”. GSP oznaczył w poście kilkanaście osób, m.in. Brodkę, Faziego, TPS-a, Bajorsona, Jędkera, Kabe, a także – co może być pewnym zaskoczeniem – Belmondo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mahatma Gun-D (@gun_d_the_mahatma)

Polecane

Share This