Guns N’ Roses nagrają nową płytę? Slash o planach na najbliższe miesiące

Muzycy zakończyli niedawno trzyletnią trasę koncertową.


2019.11.11

opublikował:

Guns N’ Roses nagrają nową płytę? Slash o planach na najbliższe miesiące

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Na początku listopada Guns N’ Roses zakończyli trwające blisko trzy lata tournee Not in This Lifetime… Tour. Grupa dała w tym czasie 175 koncertów, w tym dwa w Polsce – w czerwcu 2017 w Gdańsku, rok później w Chorzowie. Gunsi nie mają na razie żadnych planów koncertowych, ale nie oznacza to, że muzycy będą się nudzić.

Goszcząc w pierwszym odcinku podcastu Marshalla Slash zdradził, że GN’R skupią się na nagraniu nowej płyty. – Kilka następnych miesięcy powinienem spędzić w domu, pracując nad płytą Gunsów – zadeklarował muzyk, dodając jednocześnie, że myśli już o nowej płycie swojego zespołu Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators

Już kilka miesięcy temu artysta zdradził, że Axl Rose ma już sporo nowego materiału, że zarówno on jak i pozostali muzycy również komponują piosenki z myślą o płycie Gunsów.

Czy deklaracja Slasha jest równoznaczna z tym, że wkrótce doczekamy się nowej płyty Guns N’ Roses? Niekoniecznie. Przypomnijmy, że od momentu zapowiedzenia przez Axla „Chinese Democracy” do chwili premiery minęła blisko dekada. Mimo wszystko trzymamy kciuki, by w 2020, najpóźniej w 2021 cieszyć się premierowym krążkiem amerykańskiej grupy.

Polecane

Share This