Guns N’ Roses ponownie nagrają utwór do „Terminatora”?


2019.09.05

opublikował:

Guns N’ Roses ponownie nagrają utwór do „Terminatora”?

fot. mat. pras.

Guns N’ Roses nie ukrywają, że chcieliby nagrać nową płytę. Czy to się kiedykolwiek wydarzy, na razie nie wiemy, pojawiła się za to szansa na to, że wkrótce usłyszymy nowy utwór zespołu.

31 października na ekrany kin trafi „Terminator: Mroczne przeznaczenie”. W sieci pojawiły się informacje sugerujące, że w filmie Tima Millera (reżysera m.in. „Deadpoola”) usłyszymy premierową piosenkę Gunsów.

Źródło, które pracowało przy filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie” poinformowało, że czterech członków Guns N’ Roses pojawiło się na prywatnym pokazie niedokończonej jeszcze wersji filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem, aby sprawdzić, czy przygotują utwór na ścieżkę dźwiękową. Najprawdopodobniej Slash pojawił się w domu Axla, aby dograć partię gitary do utworu. W tej chwili nie znamy jeszcze tytułu utworu, ale informacja jest w 100% pewna. Nowa muzyka Guns N’ Roses – czytamy na Guns Over Oz, prowadzonym przez australijskich fanów fanpage’u grupy.

Jeśli pogłoski okażą się prawdziwe, będzie to już drugie spotkanie GN’R z serią „Terminator”. W 1991 roku „You Could Be Mine”, jeden z najlepszych numerów w historii zespołu, znalazł się na ścieżce dźwiękowej do „Terminatora 2”.

Polecane

Share This