Guzior z wielkim sukcesem na Spotify


2021.01.16

opublikował:

Guzior z wielkim sukcesem na Spotify

– „B L U E B E R R Y” od momentu wyjścia na światło dzienne nieustannie okupuje podium zacnego zestawienia 50 NAJCZĘŚCIEJ ODTWARZANYCH utworów na platformie @spotify 🔥 To nie wszystko! Na swoich plecach czuje oddech numeru ,,FALA”a ,,TRAPSTAR” nie daje o sobie zapomnieć piastując równie ciepłe miejsce w zestawieniu. Miło nam również poinformować, że w ubiegłym tygodniu, po ponad miesiącu od oficjalnej premiery krążek ,,PLEŚŃ” był najczęściej odtwarzanym albumem w serwisie. Cieszymy się, że to właśnie z nim weszliście w ten rok!

SPRAWDŹ TAKŻE: „Głos pokolenia, które dusi się w pokoju od przeludnienia” – Marcin Flint recenzuje „Pleśń” Guziora

Album ,,PLEŚŃ” w wersji cyfrowej dostępny jest na wszystkich platformach streamingowych, natomiast wersję fizyczną krążka możecie zamówić za pośrednictwem @queshoppl lub kupić stacjonarnie w sklepach muzycznych w całym kraju – czytamy na Instagramie QueQuality.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by QueQuality (@quequalitypl)

Przypomnijmy, że dopiero co informowaliśmy Was o tym, że „B L U E B E R R Y”,  przekroczył właśnie 20 milionów wyświetleń na YouTube. Osiągniecie jest naprawdę imponujące – Guzior osiągnął taki wynik w zaledwie miesiąc. Dla porównania, niezapowiadany singiel Quebonafide – „Kasia Teen”, w trzy tygodnie ma na liczniku 4.2 miliona wyświetleń.

Jakby tego było mało, numer „F A L A”, nagrany z Oskarem z featuringu, w dwa miesiące ma już 29 milionów odtworzeń. Dobrze radzą sobie też pozostałe singiel promujące „Pleśń” – „K U S H K O M A” zrobiła w dwa miesiące 7,4 miliona, a „T R A P S T A R” w miesiąc 5,5 milion viewsów.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane

Share This