Gverilla wypuszcza „Record” – singiel i teledysk zapowiadające debiutanckie EP

Premiera płyty już 26 czerwca.


2018.06.19

opublikował:

Gverilla wypuszcza „Record” – singiel i teledysk zapowiadające debiutanckie EP

fot. materiały prasowe

Gverilla wypuszcza „Record” – singiel i teledysk zapowiadające debiutanckie EP – „Element”. Premiera wydawnictwa już 26 czerwca. Właśnie ruszył preorder. Gverilla występował już m.in. na Open’er Festival i Spring Break’u. Współpracował z Biszem, Rasmentalism i Flirtini. Pora na jego debiutanckie EP, wydane nakładem Revolume.

Gverilla ma ledwie 22 lata, ale od przeszło pięciu zdobywa doświadczenie na scenie. Potrafi łączyć przemyślane teksty z emocjonalną ekspresją i eksperymentalnymi liniami wokalnymi. Od 2013 był wokalistą, autorem tekstów i współproducentem muzyki rockowego zespołu Mel Tripson, co pomogło mu wyjść poza hip-hopowe ramy. Swoje utwory często łączy z abstrakcyjnym malarstwem i grafiką, pragnąc dostarczyć jak najpełniejsze spektrum przeżyć odbiorcom jego muzyki. Piosenki Gverilli na YouTube odsłuchały już ponad 4 miliony osób. Na kompilacji „Flirtini: Heartbreaks & Promises vol. 4” znalazł się jego utwór „Płynę”.

EP „Element” Gverilli będzie miała premierę już 26 czerwca i zostanie wydana nakładem label’a Revolume. Na nośniku fizycznym będzie dostępna wyłącznie w edycji limitowanej, dostępnej w preorderze. Na debiutanckim wydawnictwie znajdzie się siedem numerów. Materiał trudno zaszufladkować gatunkowo – to będzie podróż po świecie rapu, hipnotycznych wokali, elektroniki oraz nowoczesnego r’n’b. Wśród producentów płyty znaleźli się ENZU, LOAA, Ment XXL, Jordah, Errbits, AIST oraz sam Gverilla. Za oprawę graficzną wydawnictwa odpowiada Tomasz Kudlak. Jak zapowiada artysta – EP „Element” to zapowiedź długogrającego albumu, nad którym obecnie pracuje. Na YouTube można już odsłuchać „Record” – pierwszy singiel promujący EP oraz obejrzeć teledysk autorstwa Miłosza Hunzvi.

TRACKLISTA:
01. INTRO (prod. LOAA)
02. 1 (prod. LOAA)
03. GVXXI (prod. ERRBITS)
04. ŚLADY (prod. JORDAH)
05. CHŁÓD (prod. AIST)
06. NA POCZTÓWKACH (prod. GVERILLA / AIST)
07. RECORD (prod. ENZU)
08. NIKT (prod. MENT XXL)

PREORDER „ELEMENT” EP w tym miejscu.

Tagi


Polecane