Gwiazda rapu w filmie o Chadzie


2018.11.23

opublikował:

Gwiazda rapu w filmie o Chadzie

foto: mat. pras.

Dowiadujemy się nowych rzeczy na temat szykowanego na jesień 2019 filmu „Proceder”. Za kamerą produkcji opowiadającej o życiu zmarłego w marcu Tomka Chady stoi Michał Węgrzyn, w rolę artysty wciela się Piotr Witkowski.

Teraz dowiadujemy się o kolejnych osobach zaangażowanych w produkcję. Kilka dni temu Kali publikował w mediach społecznościowych zdjęcie z planu filmowego, na którym pozostał obok Małgorzaty Kożuchowskiej. Okazuje się, że był to właśnie plan „Procederu”.

Pojawiają się także autentyczne postaci ze świata rapu, w tym obdarzony wielką charyzmą i otaczany szacunkiem Kali, który w pewnym momencie też znalazł się w niebezpiecznym świecie procederu, ale z nim konsekwentnie zerwał. To prawdziwa satysfakcja kręcić film na temat, który nas naprawdę interesuje i jest – nie mamy wątpliwości – ważny nie tylko dla nas, ale i dla wielu ludzi – zdradza Michał Węgrzyn.

O roli Małgorzaty Kożuchowskiej twórca mówi w następujący sposób: – Postać Łysej ma mocne zakorzenienie w rzeczywistości. Pod koniec lat 90. w polskiej mafii, już nieco przetrzebionej przez policję, kluczowe role zaczęły odgrywać kobiety.

Polecane

Share This