Gwiazda „Riverdale” w nowym teledysku Ariany Grande


2019.02.08

opublikował:

Gwiazda „Riverdale” w nowym teledysku Ariany Grande

fot. mat. pras.

Pół roku po wydaniu „Sweetener” Ariana Grande prezentuje nowy album. Premierze krążka „thank you, next” towarzyszy teledysk zrealizowany do piosenki „break up with your girlfriend, i’m bored”. W klipie Arianie partneruje Charles Melton, który wciela się w postać Reggiego w popularnym serialu młodzieżowym „Riverdale”.

Wcześniej Ariana opublikowała trzy single promujące „thank you, next”. Obok piosenki tytułowej artystka zaprezentowała także „imagine” i „7 rings”. Tej ostatniej piosence towarzyszył teledysk, za który wokalistka została pozwana w związku z oskarżeniem o plagiat. Kontrowersje związane z klipem nie odbiły się negatywnie na wyniku „7 rings”. Singiel pobił rekord Spotify, gromadząc blisko 15 mln odtworzeń w czasie pierwszej doby.

Amerykanka zmieniła niedawno plany dotyczące swojej trasy koncertowej, by w kwietniu móc wystąpić jako headliner festiwalu Coachella. Na szczęście w żaden sposób nie wpływa to na datę występu w Polsce. Grande zawita do nas 9 września, by dać koncert w Tauron Arenie Kraków.

Polecane

Share This