Gwiazda „Wonder Woman” i jej sławni przyjaciele w ogniu krytyki po publikacji coveru „Imagine”

To prawdopodobnie najbardziej cringe'owe wideo roku. Ale nie to jest obiektem krytyki.


2020.03.23

opublikował:

Gwiazda „Wonder Woman” i jej sławni przyjaciele w ogniu krytyki po publikacji coveru „Imagine”

fot. instagram.com/gal_gadot

W ubiegłym tygodniu Gal Gadow podzieliła się z fanami nagraniem, w którym wspólnie ze swoimi znanymi znajomymi – aktorkami, aktorami i muzykami – śpiewa „Imagine” Johna Lennona. Gwiazda „Wonder Woman” chciała pokazać, że celebryci także przebywają w odosobnieniu i wesprzeć w ten sposób osoby odbywające w tej chwili koronawirusową kwarantannę. Gadot zaprosiła do udziału w nagraniu m.in. Się, Norah Jones, Marka Ruffalo, Amy Adams, Natalie Portman, Jimmy’ego Fallona czy Zoe Kravitz.

Klip zmontowany z kilkusekundowych nagrań przesłanych Gadot przez przyjaciół nie spotkał się z dobrym przyjęciem. Trudno się dziwić, wideo z zawodzącymi celebrytami, którzy próbują dodać ludziom otuchy, jest kwintesencją cringe’u. Komentatorów jednak bardziej od wątpliwej jakości artystycznej, boli fakt, że nagrywanie podobnych klipów nie jest tym, czego świat potrzebuje w tej chwili.

Wyobraźcie sobie celebrytów jednoczących się i wspierających finansowo ludzi, którzy tego potrzebują. Ciekawe, czy to potrafią… – zastanawia się Caroline Darya Framke z Variety. – Hej celebryci, nie chcemy, żebyście śpiewali. Chcemy, byście przekazali milion bądź dwa ze swojego majątku i zamówili respiratory, maski i rękawiczki lub po prostu przekazali dotacje szpitalom. Możecie też wypłacić pensje pracownikom barów, restauracji czy opiekunkom – punktuje Casey Cipriani z Bustle. Sophia Benoit z GQ pisze wprost: – Policzyłam to. Wszyscy obecni w tym wideo mają jakieś 527 milionów dolarów. Podzieliłam to przez dwa, by mieć ostrożniejszy wynik. To nadal 263,5 mln dolarów, a oni kręcą filmik. Pękam ze śmiechu. Celebryci śmieją nam się w twarz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Gal Gadot (@gal_gadot)

Polecane