„Gwiazdor dyskotek” i „przyjaciel milioner” – Sokół komentuje artykuł „Faktu”


2020.02.19

opublikował:

„Gwiazdor dyskotek” i „przyjaciel milioner” – Sokół komentuje artykuł „Faktu”

foto: kadr z wideo

W wywiadzie udzielonym Borysowie Kaltermannowi Jędker zdradził, że Sokół zaproponował mu pomoc prawną, która ma pomóc raperowi w spłaceniu długów. – Jestem za to mega wdzięcznyprzyznał Jędker. „Fakt” podłapał wypowiedź artysty, przygotowując na jego jej podstawie tekst zatytułowany „Gwiazdor polskich dyskotek na dnie. Przyjaciel milioner wyciągnął do niego rękę”. Dziennik opisał dramatyczną sytuację rapera, podając wysokość jego zadłużenia wobec Zarządu Mienia Skarbu Państwa (obecnie jest to ponad 162 tys. PLN). Sokoła przedstawiono natomiast jako krezusa, podkreślając jego współpracę z Axe, Tigerem, Johnnie Walkerem czy Samsungiem. – W jednym z ostatnich utworów chwalił się, że „wydany hajs liczy w bańkach” – przytacza „Fakt”.

Jędker na swoim Instagramowym profilu śmiał się wczoraj z „króla dyskotek”, dziś natomiast wymownym zdjęciem do tekstu „Faktu” odniósł się Sokół.

Tak skomentuję wczorajszy artykuł z Faktu o tytule „Gwiazdor polskich dyskotek na dnie. Przyjaciel milioner wyciągnął do niego rękę” – napisał przy okazji publikacji zdjęcia Sokół.

Polecane

Share This