Gwiazdy filmów dla dorosłych dziękują Eminemowi za „największy moment w karierze”

Jedna z nich niedawno domagała się wynagrodzenia.


2024.06.17

opublikował:

Gwiazdy filmów dla dorosłych dziękują Eminemowi za „największy moment w karierze”

fot. kadr z wideo

Gwiazdy filmów XXX z racji specyfiki tych produkcji mają niewielkie szanse na dotarcie do masowej publiczności. Czasem jednak przyjdzie dobry wujek Eminem i pozwoli im lśnić pełnym blaskiem w produkcji, która dotrze do dziesiątek milionów widzów. W nowym teledysku Eminema zrealizowanym do piosenki „Houdini” wystąpili m.in. Pete Davidson, Snoop Dogg, 50 Cent, Jimmy Iovine, Grip, Westside Boogie, Denaun Porter, Royce 5′ 9″, Paul Rosenberg, The Alchemist, EZ Mil, a także aktorki filmów dla dorosłych – Ryan Keely Samantha Mack. Pierwsza z nich zdradziła niedawno, że nie dostała jeszcze wynagrodzenia za występ w klipie rapera, choć nie ukrywała, że cieszy się z zaproszenia na plan.

Dzięki Eminem za to, że uwzględniłeś mnie w swojej magii i mogłam wziąć udział w „Houdinim”. To wydaje się nierealne. Ale czy możesz zrobić dla mnie jeszcze jedną sztuczkę i sprawić, abym dostała swój czek? – zapytała rapera Ryan.

SPRAWDŹ TAKŻE: W 30. rocznicę premiery „Illmatic” Nas odpala prawdziwą bombę

Samantha Mac także wypowiedziała się na temat występu w „Houdinim”, dziękując przede wszystkim Ryan Keely za fantastyczną współpracę i pełen profesjonalizm, ale także Eminemowi, przyznając, że „zawdzięcza mu największy moment w karierze”. – Zostałam pobłogosławiona przez najlepszego – cieszy się Mack.

„Houdini” zapowiada album „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”. Wydawnictwo ma trafić na rynek latem.

Tagi


Polecane

Share This