Haju – „Wojownik” ft. Paluch (wideo)


2014.06.28

opublikował:

Haju – „Wojownik” ft. Paluch (wideo)

Step Records udostępnia trzeci teledysk promujący krążek Haja. W numerze „Wojownik” gościnnie udzielił się Paluch (na zdjęciu). Muzyka: Rockets Beats. Gramofony: DJ Gondek. Klip to dzieło ekipy OGfilms.

Na „Elipsie” znajdziemy 12 premierowych utworów. Prócz gospodarza, w charakterze gości usłyszymy raperów takich jak Rekord i Roxon z Pepe Skuad, Paluch oraz Mam Na Imię Aleksander. Za muzykę odpowiadają: Złote Twarze, Eljotsounds, Młody G.R.O., Markuszynsky,Rockets Beats, Opiat, MZG oraz SoDrumatic. Gramofony: DJ Gondek.

Niedługo po zamknięciu albumu „Międzyświat” wybrałem się z kilkoma przyjaciółmi i znajomymi na rejs do Szwecji. Na drugi brzeg dotarliśmy niewielkim, leciwym jachtem żaglowym. Oprócz zgłębiania tajemnic żeglugi miałem sporo czasu żeby przemyśleć kilka spraw i złapać parę kadrów, które mógłbym zapamiętać na zawsze. Otwarte morze jest fascynujące. Spisałem kilka notatek i zrobiłem kilka zdjęć jedno z nich znajduje się na froncie albumu. Elipsa zrodziła się na morzu, a na lądzie nabrała kształtu ­ – mówi raper.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This