Half Light z Twoim imieniem i nazwiskiem na okładce płyty


2011.05.15

opublikował:

Half Light z  Twoim imieniem i nazwiskiem na okładce płyty

Utwory zawarte na drugim już krążku grupy, to te same kompozycje jakie znalazły się na debiutanckim albumie Republiki – „Nowe sytuacje”, jednakże podane w inny, elektroniczny sposób. To oryginalne spojrzenie muzyczne na legendarny już krążek Republiki. Nasze instrumentarium pozwala zaprezentować te utwory w zupełnie innych, elektronicznych wersjach. Choć linie wokalne pozostaną w stylu republikańskim, to jednak fani Republiki mogą być mocno zaskoczeni całością – opowiadają członkowie Half Light.

Zespół Half Light proponuje słuchaczom niecodzienną okazję. Każdy, kto złoży zamówienie na zakup albumu do 30 czerwca 2011 roku otrzyma w dniu urodzin Obywatela GC płytę z wypisanym na okładce własnym imieniem i nazwiskiem.

Bądź częścią Wielkiego Jubileuszu – dotykaj Nowych orientacji!

Poniżej przypominamy wywiad Artura Rawicza z Half Light z marca br.:

Więcej informacji na tej stronie. Zamów płytę już teraz pod adresem e-mail: sklep@mjmmusic.pl *

Zwiastunem nadchodzącej płyty jest teledysk nagrany do pierwszego singla „Halucynacje”.

W 2011 roku mija nie tylko 30 lat od powstania Republiki, ale również 10 lat od śmierci jej lidera – Grzegorza Ciechowskiego.

* – złożenie zamówienia zakupu płyty jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację imienia i nazwiska lub pseudonimu na okładce płyty „Nowe orientacje”. Wysyłka płyt nastąpi 22.08.2011 roku.

Polecane

Share This