Halsey idzie w ślady Kardashianek. Też zarobi fortunę na kosmetykach?


2021.01.12

opublikował:

Halsey idzie w ślady Kardashianek. Też zarobi fortunę na kosmetykach?

fot. kadr z wideo

Gwiazdy muzyki dawno już nie poprzestają na sprzedawaniu koszulek ze swoimi wizerunkami. Merch rozrasta się z każdym rokiem, dodatkowo na rynku regularnie pojawiają się produkty przygotowane przy współpracy z największymi producentami na świecie. Halsey zauważyła potencjał w branży kosmetycznej i wprowadziła na rynek własną linię produktów About Face. Kilka dni temu wokalistka zorganizowała w sieci oficjalną premierę, teraz kosmetyki można zamawiać z tej strony.

Każdy szczegół tego, od nazw odcieni, przez składniki produktów, po opakowanie, to ja. Tak się cieszę, że mogłabym zemdleć. Uważam, że makijaż polega na tym, aby czuć się fajnie, a nie wyglądać idealnie – komentowała artystka.

Czy wejście w świat produkcji kosmetyków to szansa na pomnożenie swojego majątku? Zdecydowanie tak, popularność Halsey w połączeniu z jej charakterystycznym wizerunkiem mogą być siłą napędową sprzedaży produktów na rynku, na którym można zarobić mnóstwo pieniędzy. Wystarczy wspomnieć znaną z programu Kardashianów Kylie Jenner, której marka przyniosła w ubiegłym roku 547 mln dolarów przychodu. Kim Kardashian sprzedała niedawno 20% udziałów w swojej firmie, zarabiając na tym 200 mln dolarów.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Tagi


Polecane

Share This