Happysad na żywo w Czwórce


2013.07.06

opublikował:

Happysad na żywo w Czwórce

Czwórka zaprasza na koncert grupy Happysad. Muzyka zespołu to „rock regresywny”, czyli absolutne zaprzeczenie rocka progresywnego, dopełnione charakterystycznymi tekstami.

Formacja Happysad  została założona w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Ich debiutancka płyta zatytułowana „Wszystko jedno” ukazała się w lipcu 2004 roku. 3 lata później magazyn „Teraz Rock” umieścił ją wśród 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka. W 2005 roku ukazał się drugi krążek zatytułowany „Podróże z i pod prąd”, świetnie przyjęty podczas koncertów trasy promocyjnej. Premiera trzeciej płyty „Nieprzygoda” odbyła się podczas III Festiwalu SKARfest, organizowanego przez  Happysad. W połowie września album zyskał status najlepiej sprzedającej się płyty w Polsce. W 2009 roku ukazał się czwarty studyjny krążek pod tytułem „Mów mi dobrze”, a w październiku 2011 roku zespół wydał jubileuszowy album „Zadyszka”, podsumowujący 10 lat działalności. W zeszłym roku grupa wydała kolejną płytę pt. „Ciepło/Zimno”. Happysad ma na swoim koncie ponad 750 koncertów w całym kraju.

Czwórka zaprasza do wysłuchania i obejrzenia koncertu w ramach audycji „Ministerstwo Dźwięku”, już w najbliższą sobotę, 6 lipca o godz. 18.00. Dodatkowo można go będzie zobaczyć na stronie nina.gov.pl.

Polecane

Share This