Hard Rock Cafe Kraków


2010.11.23

opublikował:

Hard Rock Cafe Kraków

Już 27 listopada swoją działalność oficjalnie zainauguruje krakowska Hard Rock Cafe – 132. na świecie i drugi w Polsce lokal tej marki. Gwiazdami wieczoru będzie duet Anita Lipnicka i John Porter. Imprezę poprowadzi Tomasz Kasprzyk.

Biletów na to wydarzenie nie można nigdzie kupić, można je jedynie wygrać w konkursie. Dzięki uprzejmości HRC i Agencji PLEJ mamy dla was 5 podwójnych zaproszeń. Co zrobić aby je wygrać? Trzeba prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: którzy muzycy jako pierwsi obdarowali jedną z restauracji HRC swoimi gitarami, gdzie i w którym roku miało to miejsce? Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem redakcja@cgm.pl do piątku do północy. Zwycięzców ogłosimy na naszym profilu Facebook w sobotę rano.

UWAGA: W mailu z tematem „KONKURS” poza prawidłową odpowiedzią należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Jedna osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku większej liczy zgłoszeń od jednej osoby żadne z jej zgłoszeń nie weźmie udziału w losowaniu.

* * *

HRC Kraków ulokowany został na Rynku Głównym przy Bazylice Mariackiej. Lokal ma trzy poziomy i powierzchnię 500m2. W jego wnętrzu znajdziemy 130 miejsc siedzących, dwa bary oraz Rock Shop oferujący legendarne, kultowe pamiątki.


 

Hard Rock Cafe Kraków oferuje swoim gościom nowoczesne wnętrze, które wypełnione jest oryginalnymi pamiątkami ikon Rocka z całego świata – m.in. Johna Lennon‘a, Kiss, Prince’a czy The Who. Kolekcja liczy sobie 72 000 pozycji, zaś do najważniejszych jej pozycji zaliczyć należy: haftowane poncho Jimi‘ego Hendrixa, srebrną harmonijkę z autografem Boba Dylana, czy parę czarnych rękawiczek z pomponami noszoną przez Madonnę. W lokalu znajdziemy także eksponaty pochodzące od sław takich jak: Prince, Brian May (Queen), Andy Summers (the Police) Bruce Dickinson (Iron Maiden), Robert Plant (Led Zeppelin) czy Metallica.

Więcej informacji na http://facebook.pl/hardrockcafekrakow

Organizator: Agencja PLEJ.

Patroni medialni: MTV, Antyradio 101,3 FM, Krakow Post, Cracow-Life.com, NightNews.pl, Lounge Magazyn, Magazyn Miasto Kobiet, Magazyn Don’t Panic, CGM.pl, Pora.pl, Independent.pl, Muzoteka.pl, MusicSerwis.com.pl, NetFan.pl, RockMetal.pl

Data: 27.11.2010

Miejsce: Hard Rock Cafe Krakow, Pl. Mariacki 9

Start: 19:30

Wstęp tylko i wyłącznie z zaproszeniami.

Polecane

Share This