Hardkorowy Koksu będzie walczył dla Malika Montany


2022.04.20

opublikował:

Hardkorowy Koksu będzie walczył dla Malika Montany

fot. mat. pras.

Hardkorowy Koksu wraca do klatki. Robert Burneika zmierzy się z Robertem “Roburem” Orzechowskim na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO Arenie. Bilety są już dostępne na Eventim.pl.

Po kapitalnym debiucie Michała “Owcy” Owczarzaka w HIGH League nadszedł czas na występ kolejnego reprezentanta ekipy Warszawski Koks. Tym razem w klatce zaprezentuje się Robert Orzechowski. Robur ma 34 lata, mierzy 180 centymetrów i waży 90 kilogramów. Do pojedynku przygotowuje się pod okiem doświadczonego szkoleniowca Norberta Daszkiewicza. Jego codzienne treningi siłowe wszyscy znają z YouTube’a. Pora przekonać się, co potrafi w prawdziwym pojedynku.

Hardkorowy Koksu wróci do klatki po kilkuletniej przerwie. Swoją karierę zawodnika sportów walki rozpoczął w 2012 roku. W debiucie rozprawił się przez TKO z Marcinem Najmanem. Rok później pokonał przed czasem Dawida Ozdobę. Ostatni raz wystąpił na gali na Stadionie Narodowym. Uległ wtedy Popkowi.

Robert Burneika to prawdziwa legenda polskiego Internetu. Zasłynął z ogromnej siły i jeszcze większych mięśni. Sympatycznego Litwina pokochała cała Polska.

Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA, bez limitu wagowego. Imponująca jest różnica kilogramów. Robert Burneika waży 120 kg, czyli o aż 30 więcej od swojego konkurenta. To będzie prawdziwy freak fight.

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel. Pewny jest również występ Denisa “Bad Boya” Załęckiego, który w klatce wyjaśni kolejny konflikt.

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Denis “Bad Boy” Załęcki vs TBA

Polecane

Share This