Hary feat. Zeus – 7 przeszkód (AUDIO)


2013.03.25

opublikował:

Hary feat. Zeus – 7 przeszkód (AUDIO)

„7 przeszkód” to nietypowy sposób promocji nowego wydawnictwa wytwórni Pierwszy Milion założonej przez Zeus i Joteste. Utwór ten jest zapowiedzią nadchodzącego projektu czyli solowej EP`ki Harego pt. „7 Grzechów”, wyprodukowanej przez Zeusa. „7 przeszkód” daje słuchaczom możliwość poznania genezy powstania tego wydawnictwa, które na drodze do finalnego ukazania się potkało całe mnóstwo problemów.

{mass}

Hary o utworze „7 Przeszkód” zapowiadającym EP „7 Grzechów” mówi tak:  „Siedem Grzechów = Siedem przeszkód. Opublikowany w dniu dzisiejszym nasz wspólny numer z Zeusem opisuje często w sposób humorystyczny proces powstawania płyty i problemy, które towarzyszyły nam podczas prac nad nią. Zdajemy sobie sprawę, że zapowiadaliśmy ten projekt już bardzo dawno i do dziś śmiejemy się, że nagranie tych 7 numerów zajęło nam prawie 5 lat. Dzięki temu kawałkowi jednak każdy ze słuchaczy, którzy czekają na tą EPkę dowie się dlaczego tak długo nie mogła ona ujrzeć światła dziennego. Dzisiaj jesteśmy w momencie, w którym każdy z nas podpisuje się w 100% pod tą produkcją. Oddamy w Wasze ręce dopracowaną, dobrze brzmiącą EPkę, z nadzieją, że poglądy na niej wyrażone pozwolą niektórym słuchaczom spojrzeć na scenę trochę z innej perspektywy.”

Utwór nie znajdzie się na fizycznej wersji EP „7 Grzechów”. Artyści postanowili udostępnić go słuchaczom do darmowego downloadu .

EP Hary „7 Grzechów” (prod. Zeus) ukaże się w kwietniu 2013 roku nakładem wytwórni Pierwszy Milion we współpracy ze Step Records.

Tekst, rap: Sławek „Hary” Fajek, Kamil „Zeus” Rutkowski

Muzyka: Kamil „Zeus” Rutkowski

Mix / mastering: Zbigniew „Zbylu” Sarnowski

Polecane

Share This