Heineken Open’er Festival – oficjalny komunikat


2009.06.26

opublikował:

Heineken Open’er Festival – oficjalny komunikat

Do Open’era pozostał już tylko tydzień. Nadszedł czas ostatnich przygotowań do wyjątkowej, 4-dniowej edycji festiwalu, dlatego postanowiliśmy zebrać niezbędne informacje o nowościach i praktycznych informacjach.

FASHION’ER

Niewątpliwie największą nowością edycji Heineken Open’er Festival jest niezwykła strefa Fashion’er. Będzie to miejsce prezentacji najciekawszych i najświeższych modowych inspiracji, któremu przyświeca idea „Fashion Id – czyli moda jako tożsamość festiwalowicza”.

Z pewnością nie może tam zabraknąć zarówno miłośników ekstrawaganckiej jak i klasycznej mody oraz fanów tak popularnego stylu vintage. Na specjalnie utworzonym wybiegu zaprezentujemy pokazy mody jednych z najbardziej utalentowanych polskich projektantów: A&E Vintage, Maldoror, Marta Siniło, Piotr Drzał, Oluhi, green establishment, Twins, UEG oraz Plastikowy. Fashion’er to również okazja do udanych zakupów kolekcji projektantów biorących udział w pokazach, kolekcji biżuterii, dodatków czy ubrań w stylu vintage.

POLE NAMIOTOWE I CAMPERY

Dla wygody festiwalowiczów wprowadziliśmy dwie innowacje: zwiększyliśmy pole namiotowe oraz stworzyliśmy specjalną przestrzeń dla osób chcących spać w camperach lub przyczepie campingowej. Na polu namiotowym w tym roku udostępniamy również prysznice ze stałym dostępem do ciepłej wody. Skorzystać z nich można za jedyne 3 PLN (1 bon festiwalowy). Prysznice będą ulokowane w dwóch miejscach na polu, tak, aby dostęp do nich był równie prosty dla wszystkich. Pamiętaj! Na pole namiotowe zapraszamy już 1 lipca od godziny 12.00.

AUTOBUSY FESTIWALOWE

Do dyspozycji festiwalowiczów, jak co roku, przygotowaliśmy bezpłatne autobusy kursujące wahadłowo od Dworca Głównego w Gdyni na teren festiwalu (przystanek od ulicy Zielonej; kursy bez przerwy co kilkanaście minut aż do zakończenia imprezy w danym dniu). Dla festiwalowiczów dojeżdżających na pole namiotowe przygotowaliśmy ułatwienia w dotarciu na festiwal: 1 i 6 lipca ważny bilet/opaska na festiwal upoważnia do bezpłatnego przejazdu na teren festiwalu autobusem miejskim linii 109.

SZYBKA KOLEJ MIEJSKA

Jednym z najbardziej oczekiwanych udogodnień jest zwiększenie liczby kursujących SKM (Szybka Kolej Miejska). Pociągi będą kursować podczas trwania festiwalu średnio co 15 minut do godziny 4.30.

ALTER kART

W ramach kontynuowania projektu płatności zbliżeniową, wygodną kartą na naszych festiwalach, w tym roku również udostępniamy Wam ALTER kART. Tym razem jest to karta Mastercard Paypass, wydana wraz z Bankiem Zachodnim WBK. Karta ta pracuje w trybie off-line (bez konieczności sprawdzania przez terminal salda rachunku, prowadzonego w Banku), której termin ważności upływa we wrześniu 2010 – tym samym działać będzie ona przez ten i następny sezon festiwali Alter Art. Na Heineken Open’er Festival ALTER kART będzie środkiem płatności równoległym do bonów festiwalowych. Dystrybucja odbywa się bezpośrednio na festiwalu w kasach na terenie, z możliwością doładowania w kasach. Nominały karty: 50, 100 i 150 PLN. Karta jest bezpłatna. Można ją doładowywać na festiwalu on-line, w kasach na terenie (na miejscu są bankomaty).

Aby zrealizować transakcję wystarczy zbliżyć kartę do specjalnego terminala eService w każdym festiwalowym punkcie sprzedaży. Dużym udogodnieniem jest to, że po imprezie można używać jej nadal, jak zwykłej karty, oraz płacić nią w internecie.

Na koniec przypominamy o kilku istotnych informacjach:

– przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy dostępnym na www.opener.pl oraz www.heineken.pl oraz na terenie festiwalu w punktach informacyjnych;

– osoby, które nie znalazły jeszcze noclegu, zachęcamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej powiększonej o nowe adresy (hotele, hostele i campingi etc);

– prosimy o przyjazd z wyprzedzeniem czasowym. Spodziewamy się większej ilości uczestników niż w roku ubiegłym;

– zachęcamy do wymiany opasek na terenie festiwalu (punkt wymiany opasek przy Dworcu Głównym w Gdyni jest punktem dodatkowym – z autobusu festiwalowego można skorzystać również na podstawie ważnego biletu!);

– prosimy nie zwlekać z zakupem biletu. Jak każda impreza masowa, również sprzedaż biletów na Open’er jest limitowana;

– prosimy pamiętać, że w tym samym czasie co festiwal odbywa się Zlot Żaglowców w Gdyni, w związku z czym część ulic w centrum oraz Skwer Kościuszki zostanie wyłączona z ruchu;

DATA: 2-5 lipca 2009

MIEJSCE: GDYNIA, Lotnisko Babie Doły (Kosakowo)

CENY KARNETÓW:

 Karnet 3 dni (3,4,5.07.2009) – 280 PLN

Karnet 4 dni (2,3,4,5.07.2009) – 320 PLN

Bilety jednodniowe: 2.07.2009 – 100 PLN, bilety jednodniowe na pozostałe dni – 140 PLN

BILETY DO NABYCIA: www.opener.pl oraz w punktach sprzedaży sieci

www.ticketpro.pl i www.eventim.pl

ORGANIZATOR: Alter Art

Więcej informacji na stronach www.opener.pl oraz www.heineken.pl

Tagi


Polecane

Share This