Hejter w obrzydliwy sposób skomentował zdjęcie syna Fabijańskiego. Raper prosi o udostępnianie komentarza


2021.01.03

opublikował:

Hejter w obrzydliwy sposób skomentował zdjęcie syna Fabijańskiego. Raper prosi o udostępnianie komentarza

fot. Filip Zwierzchowski

Fakt, że osoby publiczne często obrażane są w sieci jest tak oczywisty, że większość z nich nawet o tym nie wspomina w wywiadach czy na swoich social mediach. Duża część artystów traktuje ignorowanie hejtu jako część swojej pracy i stara się nim nie przejmować. W momencie kiedy obrzydliwe komentarze idiotów siedzących przed monitorami zaczynają dotyczyć dzieci artystów, ani oni, ani media nie powinni tego lekceważyć.

Bardzo przykra sytuacja przytrafiła się Sebastianowi Fabijańskiemu i jego partnerce – Maffashion. Po tym jak Sebastian opublikował zdjęcie ich syna, jakiś skończony kretyn, postanowił odegrać się na rapującym aktorze przykrym komentarzem, na temat niemowlaka. Zarówno Sebastian jak i Julia poprosili swoich fanów o udostępnienie postu z obraźliwym komentarzem na ich social mediach.

Mógłbym to olać, ale mam poczucie, że coś pozytywnego z tego można uszyć. Niech ludzie zobaczą twarz tego skurwysyństwa i zwyrodnialstwa, które jest totalnie bezkarne w Internecie (..) Coś takiego po prostu nie może pozostać bezkarne. Zróbmy coś z tym, bo tak to nie może wyglądać – mówi na swoim story Sebastian.

Post na ten sam temat opublikowała także Maffashion.

 

Polecane

Share This