Helloween – dziś pierwszy z dwóch koncertów

Najpierw Warszawa, potem Kraków


2010.12.17

opublikował:

Helloween – dziś pierwszy z dwóch koncertów

Legenda heavy metalu, zespół Helloween, już dziś zagra w warszawskim klubie Stodoła. Jutro pojawią się na scenie klubu Studio w Krakowie. Na koncertach z pewnością nie zabraknie najnowszych utworów z wydanej niedawno płyty „7 Sinners”, jak i największych przebojów Helloween – „Dr. Stein”, „Future World”, „Power”, „I Want Out” czy „Wasn`t Right”, a zarówno krakowska jak i warszawska publiczność będą miały okazje przekonać się na własnej skórze jaką niezwykłą energię i atmosferę zespół Helloween wytwarza podczas swoich występów.

W roli supportu zobaczymy Stratovarius – fińską grupę heavymetalową, tworzącą metal symfoniczny z wpływami power metalu oraz metalu progresywnego, a także formację Avatar, która dzięki swojemu szczególnemu, eklektycznemu stylowi stała się jednym z najbardziej znanych współczesnych metalowych zespołów ze Szwecji.

Przypomnijmy, że Helloween zaprasza wszystkich swoich fanów do wzięcia udziału w zabawie pod hasłem: „Czy jesteś Dr. Steinem?”. Wystarczy przyjść na koncert w odpowiedniej charakteryzacji i kostiumie najbardziej zbliżonym do stroju legendarnego doktora. Podczas każdego z koncertów wybranych zostanie 10 najlepszych naśladowców i osoby te będą mogły stanąć na scenie wraz z Helloween podczas wykonywania przez nich utworu „Dr. Stein”! Zdjęcia laureatów poszczególnych koncertów znajdą się w specjalnej zakładce na stronie Helloween.org i po zakończeniu trasy będzie można głosować kto był najlepszym Dr. Steinem. Oczywiście finaliści mogą liczyć na nagrody! Zapraszamy do udziału w zabawie!

UWAGA – na koncertach obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia jakichkolwiek aparatów fotograficznych! Osoby, które nie dostosują się do prośby zespołu będą musiały zostawić aparat w depozycie klubu.

HELLOWEEN

Stratovarius

Avatar

 

17.12.2010 – Warszawa, Stodoła

18.12.2010 – Kraków, Klub Studio

 

Start koncertów: godz. 20:00

Wejście od godz. 19:00

Polecane