Helloween z Michaelem Kiske i Kaiem Hansenem w Polsce

Trasa "Helloween Pumpkins United" dotrze także do nas.


2017.03.21

opublikował:

Helloween z Michaelem Kiske i Kaiem Hansenem w Polsce

To wiadomość, na którą czekali wszyscy fani Helloween. Jesienią tego roku zespół ruszy w specjalną trasę koncertową, podczas której towarzyszyć im będą Michael Kiske i Kai Hansen. 28 listopada muzycy dotrą do Warszawy, gdzie wystąpią w Hali Koło. W trakcie trwającego prawie trzy godziny koncertu Helloween w poszerzonym składzie wykonają utwory z całej dotychczasowej kariery.

Skład, który ruszy w trasę „Helloween Pumpkins United” prezentuje się następująco:

Andi Deris – wokal

Michael Kiske – wokal

Michael Weikath – gitara

Kai Hansen – gitara

Sascha Gerstner – gitara

Markus Grosskopf – bas

Dani Löble – perkusja

Bilety w cenach 150 (przedsprzedaż) i 170 (w dniu koncertu) PLN trafią do sprzedaży 24 marca i będą dostępne na Eventim.pl.

Helloween to bezspornie jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery muzycy zagrali na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock. Helloween pojawiało się na tej samej scenie co Iron Maiden, Black Sabbath, Dio, Slayer czy Ozzy Osbourne. Do tej pory zespół wydał 15 albumów studyjnych i trzy płyty live, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk, 14 z nich pokryło się złotem, a sześć platyną.

Podczas pracy nad książką „Hellbook”, dokumentującej działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził sie pomysł trasy Pumpkins United. Fani nigdy nie przestali prosić o takie „zjednoczenie” i w końcu dostają swoje marzenie.

Tagi


Polecane