HiFi Banda i DJ Cube zapraszają na Hip Hop Arenę


2011.05.27

opublikował:

HiFi Banda i DJ Cube zapraszają na Hip Hop Arenę

Niespodzianka od Dja Cube`a, wytwórni Wielkie Joł oraz Hip Hop Areny. Pierwsze tysiąc osób, które w dniach 24-31 maja zakupi dowolny karnet (zarówno bilety z polem, jak i bez pola namiotowego) na Hip Hop Arenę poprzez oficjalny sklep festiwalu (http://www.cik.sklep.pl/), wraz z biletem dostanie najnowszy mixtape „Dj Cube – Lubię To”. Warto przypomnieć, że tylko do 31 maja można kupić bilety po najniższej cenie.

Dj Cube będzie jednym z dwóch oficjalnych dj`ów Hip Hop Areny w Łodzi obok Dj`a Mini`stra. Pod TYM adresem  można zobaczyć nagrane przez niego zaproszenie na festiwal.

Na Hip Hop Arenie zaprezentują się także panowie z HiFi Bandy. Dj Kebs i Czarny postanowili połączyć swoje siły z żywymi instrumentami (bas, perkusja, klawisze).  Nowe aranżacje świetnie sprawdzają się podczas koncertów. Reprezentanci warszawskiej sceny hip hop’owej zagrają utwory ze swoich dwóch płyt: „Fakty, Ludzie, Pieniądze” oraz „23:55”. Warto przypomnieć, że Diox wystąpi na scenie Prosto II dnia festiwalu ze swoim debiutanckim materiałem z płyty „Logika Gry”.

Członkowie HiFi Bandy również nagrali WIDEO, w którym zapraszają na Hip Hop Arenę (przypomnijmy, festiwal odbędzie się w dniach 17-18 czerwca w Łodzi; więcej na oficjalnej stronie).

Polecane

Share This