HIGH League 2 z kolejną gwiazdą


2021.12.09

opublikował:

HIGH League 2 z kolejną gwiazdą

Jedna z najsłynniejszych polskich influencerek dołączyła do ligi Malika Montany. Agata „Fagata” Fąk zadebiutuje w MMA podczas gali HIGH League 2, 5 lutego w Tauron Arenie Kraków.

W kategorii kobiet HIGH League występują już inne celebrytki – Natsu, Lexy Chaplin i Lil Masti. W lidze walczy również mistrzyni świata w boksie zawodowym, Ewa Brodnicka. Dołączenie do organizacji Malika Montany przez Fagatę zapowiada kolejne świetne walki z udziałem najgorętszych żeńskich gwiazd Internetu.

Agata Fąk to była członkini słynnego Teamu X, który osiągał rekordowe wyniki oglądalności wśród widzów młodego pokolenia. Sama również stała się gwiazdą wielkiego formatu. Jej poczynania śledzi prawie milion fanów na Instagramie i ponad półtora miliona widzów w serwisie TikTok. Każdy z jej wpisów podoba się setkom tysięcy osób. Ponadto “Fagata” publikuje filmy ze swojego życia codziennego na YouTubie.

Fąk często wzbudza kontrowersje. Można być zatem pewnym, że również przy okazji jej pojedynków w HIGH League nie zabraknie wielkich, niepowtarzalnych emocji. Nie ma wątpliwości, że jej debiutem będzie żyła cała Polska.

W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu pashaBiceps i słynny youtuber-kulturysta Owca.

Bilety na lutego wydarzenie w Krakowie są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych.

Podczas gali HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

Aktualna karta walk:
Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
Agata “Fagata” Fąk vs TBA

Polecane

Share This